Fotografii de topConcursul foto lunarEdițiile anilor trecuțiConcursurile anului 2011

 

Topic: 5. August 2011

34 posts, 7861 views

 

Chestionar: Votati poza preferata !

Chestionarul a fost închis:
1. KingDesign - Un altel de Citaro... 1 vot (3.13%)
2. Gabi23 - Clasic vs Modern 5 voturi (15.63%)
3. Chev Celios - La iarba verde 1 vot (3.13%)
4. iliutu - Mocanita pregatita de plecare spre Sovata 3 voturi (9.38%)
5. SprinterXP - DAC 217E in Targu Jiu 3 voturi (9.38%)
6. adrian buda - Bujoreniul cu 5289 pe linia 61 1 vot (3.13%)
7. PinkyHog - Formatia civila pompieri - A.C.H. Siriu 0 voturi (0%)
8. Axel - Traficul pe langa noul Pasaj/Pod Basarab 0 voturi (0%)
9. Marian Andrei - Naval si feroviar 9 voturi (28.13%)
10. macheta218 - Pelerin in Bucovina 9 voturi (28.13%)

 

 
Go to page:  1 2 3
 
 

📖 Pagination options
  • V2A
  • Posted:
  •  

Re: 5. August 2011 V2A

Vot iliutu!

 


Re: 5. August 2011 SPA29

SprinterXP!

 


Re: 5. August 2011 SprinterXP

Vot Utilizator anonim. :D

 


Re: 5. August 2011 iliutu

vot macheta218 !

 


Re: 5. August 2011 andrei11

Asta e culmea ! Atentie, e o greseala de logica aici ! Nu poti participa la un concurs si sa votezi pentru adversar ! E nonsens ! ( Asta pentru "data viitoare" si pentru toti participantii la concurs ). Alt non sens - nu stiu daca se poate reglementa - este ca cei care se inscriu in competitie au drept de vot. Nu ar trebui sa aiba drept de vot, dar ar trebui sa se abtina sau cel mult sa-si voteze propria fotografie.

 


Re: 5. August 2011 Axel

Vot Gabi23. ;)  8-)

 


Re: 5. August 2011 Victor92

Vot Adrian Buda : "Bujoreniul cu 5289 pe linia 61 "

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: 5. August 2011 Dr2005

andrei11 wrote:
Asta e culmea ! Atentie, e o greseala de logica aici ! Nu poti participa la un concurs si sa votezi pentru adversar ! E nonsens !


Eu de fiecare dată când am participat, nu m-am votat pe mine (asta mi se pare ilegal). Chestia e că votul e secret, deci nu putem vedea ce votează fiecare (deşi adminul de server ar trebui să poată vedea asta, cel puţin Stfp vede asta pe forumul lui, forum care are la bază un phpBB mai vechi, dar refăcut de el).

 


Re: 5. August 2011 iliutu

Nu ma stresez sa castig, mi-a placut si aburoasa lui macheta218 . Si au mai fost lunile trecute astfel de cazuri , si cand ceva imi place o arat.  ;)

 


Re: 5. August 2011 andrei11

Evident ca participarea la acest forum se face benevol si din pura placere  si atmosfera trebuie sa fie relaxata ( si este ! ), dar spuneam si eu asa, teoretic, daca participi la un concurs  iliutu - de exemplu n-ai cum sa votezi fotografia adversarului (macheta218)! Sti cum e , ma duc la un meci de box ( ca si concurent inscris in competitie ) si la pariuri eu "pun "X" - ul  pentru  adversar !!.

 


Re: 5. August 2011 iliutu

Poate stii ceva despre boxeri  :lol:

In teorie ai dreptate, dar in practica aburoasele rulez !  8-)

 


Re: 5. August 2011 andrei11

:?:  :?:
Si tu si macheta sunteti cu "aburoase" !
A ta e "single" a lui e insotita de un LDH !
Asta e o "dubla culme'' ca sa spun asa, cele 2 fotografii fac parte practic din ''aceeasi categorie".
intrebare pentru admin.
Nu se pot lansa 2 concursuri "paralele" ? Una cu tematica si alta "la liber" ? La concursul "la liber" parca ar evolua in aceeasi competitie si "luptele greco romane" si "gimnastica ritmica". E doar o sugestie, evident.

 


Re: 5. August 2011 iliutu

Subscriu !

 


Re: 5. August 2011 subway guru

Daca e concurs de fotografie de top, atunci ar trebui sa prevaleze calitatea artistica si nu neaparat subiectul...
Parerea mea! 8-)
P.S.
Vot Utilizator anonim.

 


Go to page:  1 2 3
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Concursurile anului 2011  • 
Choose destination

Since our 2289 forum members have written 421502 posts in 5251 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use