Regiunile RomânieiDobrogeaJudețul ConstanțaTransportul în comun din municipiul Constanța (CT BUS SA)

 

Topic: Autobuze MAZ 203

94 posts, 37861 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7
 
 

📖 Pagination options
Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

EVW și FBX sunt la revopsire, ar trebui să revină în următoarele săptămâni. FBX se vede de la gard că este deja pregătit pentru vopsit.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Alessx

Asta însemna ca MAZ urile 103 au fost doar pentru o perioadă scurtă în locul lor?

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

Probabil.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Jeorje

Cine mama lor a gandit-o pe asta? Le baga pe toate 3 la revopsire in acelasi timp? Management de 2 lei...

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

EZW a crăpat iar.. De aproximativ o săptămână circulă EXH sau EXJ în locul lui. Este și el cumva la revopsire?

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

FBX a revenit pe linia 5/40 azi dimineață.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

De câteva zile FBX a preluat turul lui FBW pe linia 101, cel din urmă nemaiieșind în traseu. Presupun că acesta a fost dus la vopsirea ce și-o merita de ceva timp, vopseaua lui nemaifiind într-o stare estetică satisfăcătoare. EZW este în continuare crăpat, am observat că nici EXJ și EXH nu prea se mai „omoară” să iasă la traseu, decăt pe turele scurte pe linia 1 dimineața.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Jeorje

EXJ a efectuat in aceasta noapte cursa de personal de la Navodari.

 


Re: Autobuze MAZ 203 Stefan_79

Din ce am văzut în ultimele zile, EXJ a devenit titular al liniei 1 în locul lui EZW. Situația lor e cam sumbră, doar EXJ, FBV, FBX, FBZ și FDK mai fac traseul, iar EXJ, FBV și FBX sunt destinate tururilor scurte ale liniilor 1, 2/43 respectiv 101 dimineața. Le dau dispărute pe EVW (fostul titular al liniei 102), EXH, EZW (fostul titular al liniei 1), și FBW, dar de FBW cred că va reveni în perioada următoare, țin să cred că acesta este la vopsitorie. De restul nu știu absolut nimic.

 


Re: Autobuze MAZ 203 LucaCDK

Tocmai ce am fost o tură cu Isuzu 13BEZ cu fostul titular al lui EZW. Mașina este retrasă pentru că are motorul varză.

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Transportul în comun din municipiul Constanța (CT BUS SA)  • 
Choose destination

Since our 2340 forum members have written 426204 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use