Zona metropolitană BucureștiGeneralități despre transportul în comun din București și Ilfov

Topic: Discuții diverse despre transportul în comun

2094 posts, 538693 views

Go to page:  1  ... 144 145 146 147 148 149 150

📖 Pagination options
Re: Discuții diverse despre transportul în comun subway guru

De 1iunie
https://clubferoviar.ro/ziua-portilor-de ... dudesti/
M-as fi așteptat ca și Metrorex să organizeze o astfel de zi a porților deschise pentru prichindei…

Re: Discuții diverse despre transportul în comun shoppy

Sper sa gaseasca un sistem ca sa nu se mai repete marlania angajatilor STB de la editiile anterioare cand nu s-au mai facut plimbarile si angajatii au disparut lasand publicul nesupravegheat la eveniment pentru ca nimeni nu dadea bacsis, poate o pagina de facebook unde doritorii sa poata face donatii pentru eveniment.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun Dragos31

subway guru wrote here:
M-as fi așteptat ca și Metrorex să organizeze o astfel de zi a porților deschise pentru prichindei…

A fost organizat azi un eveniment la depoul Straulesti. Cei mici au fost transportati de la Straulesti in depou cu BM2 1009.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun Cezar210

S-a anunțat undeva? La STB am văzut demult despre Ziua Porților Deschise de pe 1 iunie, a fost promovat evenimentul...la Metrorex, n-am văzut nimic (cel puțin nu eu), ca de obicei.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun Dragos31

S-a anuntat pe data de 24 mai pe paginile oficiale de Facebook si Instagram.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun Cezar210

A, ok...atunci, my fault.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun dekolor

Cei de la STV au uitat sa mai plateasca domeniul, nu le mai functioneaza site-ul unde au afisate orarele pentru liniile lor. Inca un motiv pentru care TPBI ar trebui sa tina orarele si informatiile despre linii pe site-ul lor, centralizat.

Re: Discuții diverse despre transportul în comun alexandru_gr

Le-am scris eu acum câteva ore și vad ca s-a remediat situația.
Site-ul lor funcționează din nou.

Go to page:  1  ... 144 145 146 147 148 149 150

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Generalități despre transportul în comun din București și Ilfov  • 
Choose destination

Since our 2314 forum members have written 423856 posts in 5275 topics and 515 subforums.

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”