Regiunile RomânieiMunteniaJudețul BrăilaTransportul în comun din municipiul Brăila (SC BRAICAR SA)

 

Topic: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A.

76 posts, 33454 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6
 
 

📖 Pagination options
Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. Costin

se mai accentueaza intrarea E1-urilor pe acest traseu

...ce? Nu inteleg, ce ai vrut sa spui?

 


Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. Antonio_George

  Cand se defecteaza un tramvai de pe linia 24 ( vorbind aici despre #268 ) , se accentueaza intrarea E1-urilor, adica se baga cate un E1 daca exista prin depou unu de rezerva, iar daca nu se baga KT4D-uri sau chiar tramvaiele din oras. Nu cred ca ma pot adresa altfel decat atat..

 


Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. WT_fan06

Antonio_George wrote here:
a fost reactivat si KT4D-ul #9086, dupa o absenta indelungata (...) a iesit pentru ultima data pe traseu
Mie, în schimb, îmi dă cu virgulă exprimarea de mai sus. Înțeleg că #9086 a fost reactivat ca să iasă o ultimă dată pe traseu? Ne luăm adio de la el?  :oops:

 


Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. CA 205

Antonio_George wrote here:
Cand se defecteaza un tramvai de pe linia 24 ( vorbind aici despre #268 ) , se accentueaza intrarea E1-urilor, adica se baga cate un E1 daca exista prin depou unu de rezerva, iar daca nu se baga KT4D-uri sau chiar tramvaiele din oras. Nu cred ca ma pot adresa altfel decat atat..

Vocabularul mic. Asta e problema…

 


Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. Antonio_George

Mai nou se pune problema pe exprimarea gresita in postari, in loc sa se posteze pe forum...asta este

 


Re: Tramvaiele Tatra KT4D (ex-BVG) ale Braicar S.A. Costin

Respecta-ti audienta. Ce "sa se posteze", daca nu se poate citi?

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Transportul în comun din municipiul Brăila (SC BRAICAR SA)  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421266 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use