Zona metropolitană BucureștiTotul despre BucureștiDocumente strategice ale municipiului București

 

Topic: PMUD - Planul de Mobilitate Urbană Durabilă

73 posts, 31279 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6
 
 

📖 Pagination options
Re: PMUD - Planul de Mobilitate Urbană Durabilă bgd70

Primăria Municipiului Bucureşti

Vă invităm să răspundeți la întrebările din chestionarul pe tema mobilității. Datele rezultate din această cercetare ne vor folosi la actualizarea Planului de Mobilitate Urbană Durabilă (PMUD). Acesta este un document strategic prin care se stabilesc direcțiile clare de acțiune pe care va trebui să se concentreze dezvoltarea sistemului de transport din București și județul Ilfov în următorii ani.
În plus, informațiile colectate vor contribui la identificarea preferințelor de călătorie și la dezvoltarea noilor propuneri de proiecte care să încurajeze mobilitatea activă a cetățenilor din Capitală și din localitățile învecinate.
Chestionarul reprezintă prima etapă a consultării publice și poate fi accesat până pe 30 noiembrie 2023 la următorul link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ ... Ee0duddU

Sursa

La finalul chestionarului este o rubrica in care se pot scrie la liber propuneri. Ar fi bine sa il completam cat mai multi si poate vor aplica cateva din sugestile noastre.

 


Re: PMUD - Planul de Mobilitate Urbană Durabilă valy

Am trimis de 2 ori formularul, completat ușor diferit, la partea de sugestii.
Am făcut asta pentru că nu eram sigur că s-a trimis.
Afectează cumva?

 


Re: PMUD - Planul de Mobilitate Urbană Durabilă bgd70

Nu ar trebuit nu cred ca sunt asa stricti.

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Documente strategice ale municipiului București  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421228 posts in 5247 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use