Zona metropolitană BucureștiTotul despre București

 

Topic: Graffiti

19 posts, 5505 views
 
Go to page:  1 2
 
 

📖 Pagination options
  • Utilizator anonim 2
  • Posted:
  •  

Re: Graffiti Utilizator anonim 2

Hahaha, ce noroc au avut astia ca i-a prins Militia locala si nu eu :)

Au scapat ieftin, doar 6.000 de lei de caciula…

IMG_0698.png (1.69 MB; downloaded 914 times)


Ce spuneam mai devreme despre Msero?! Iata ca si astia sint trecuti de 30 de ani. Vorba unui prieten: “la virsta aia taica’miu avea deja trei copii” si, as adauga eu, alte responsabilitati si preocupari.

 


Re: Graffiti shoppy

Asta este boala si boala nu tine seama de varsta.
Foarte bine ca i-au prins, i-au amendat calumea si au publicat si suma, lasa ca la ce job de merchendiser(asezator de marfa in raft) au astia, nu este deloc mica.

 


  • Utilizator anonim 2
  • Posted:
  •  

Re: Graffiti Utilizator anonim 2

De unde stii cu ce se ocupa baietii? :) Eu cred ca au venituri destul de serioase pentru ca vopselele nu sint ieftine si se consuma mult.

 


Re: Graffiti shoppy

Asta este ca si cum ai spune ca toti dependentii de droguri sunt bogati ca drogurile sunt scumpe si se termina repede.
Pentru venituri serioase trebuie o educatie serioasa si se munceste serios, nu mai ramane energie pentru fugarit noaptea prin tot orasul cu politia/paza/proprietari/concurenta, si apoi mai trebuie si o anumita maturitate in gandire ca nu degeaba se spune "numele prostilor pe toate gardurile".
Chiar si cei care au venit din Germania sa mazgaleasca Basarabul, nu inseamna ca sunt bogati ca au venit cu avionul, chiar si un merchendiser isi permite doua vacante pe an, doar ca in vacanta poti merge sa te relaxezi sau sa mazgalesti, depinde daca esti dependent.

 


Re: Graffiti Gabi23

Este în lucru o pictură murală pe Calea Griviței nr. 158, pe una din fațadele blocului 4. Celebrează cei 100 de ani ei Clubului Sportiv Rapid București și este reprezentat căpitanul actual al echipei de fotbal, Cristian Săpunaru.
Calea Griviței nr. 158 - 14.09.2023.jpg (744.03 KB; downloaded 576 times)

 


Go to page:  1 2
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Totul despre București  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421255 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use