Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații

144 posts, 12972 views
 
Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11
 
 

📖 Pagination options
Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Costin

Stiu, lucram eu.

In acest moment cred ca am eliminat una dintre problemele majore care mai ramasesera. Mai e nevoie de cateva zile pentru a studia comportamentul forumului pana sa trag alte concluzii, insa in acest moment sunt destul de sigur ca vom vedea imbunatatiri. Si daca nu, ca de obicei, va rog sa raportati aici problemele.

Multumesc inca o data pentru rabdare si intelegere!

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații alexandru_gr

Acum câteva minute am primit eroarea HTTP ERROR 499
Când am dat refresh la topicul asta.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații TooLongName

Am primit și eu aceeași eroare ieri și acum am primit eroarea 504 încercând sa accesez secțiunea cu Mesaje Noi

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Costin

In cursul zilei de azi e posibil sa fi resimtit cateva episoade cu performanta scazuta si erori. Astea au fost de la mine, am realizat azi ceea ce consider a fi printre ultimele reglaje legate de mutarea in cloud. Scuzati inconvenientul!

Insa, ajungand la final, inseamna ca putem trage si alte concluzii privind mutarea in cloud: Avand acum o situatie clara privind costurile noului host, precum si o situatie in general buna privind performantele si stabilitatea, am decis sa dublam limitele de upload pentru utilizatori. Informatii in detaliu aici https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId

O sa consideram acest subiect inchis. Dar, ca si pana acum, la topicul "Dialog cu administratia" puteti posta in continuare feedback tehnic, legat de erori sau probleme de performanta.

 


Go to page:  1  ... 5 6 7 8 9 10 11
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2289 forum members have written 421195 posts in 5246 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use