Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2231 posts, 450555 views
 
Go to page:  1  ... 146 147 148 149 150 151 152  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Andrei98

Pana am reusit sa postez mesajul si-a revenit si imi mergea si mie.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Gazduirea o sa se schimbe foarte curand, urmeaza sa anuntam in detaliu.

Insa daca iti merge prost doar tie, inseamna ca e o problema localizata pe ruta dintre tine si forum, si nu ceva ce am putea repara noi, la forum. Asta e valabil indiferent unde ar fi găzduirea.

 


Re: Dialog cu administrația Andrei98

Problema e ca patesc asta si pe internetul de pe telefon cand nu sunt acasa dar si pe internetul fix de acasa, ele fiind de la provideri diferiti. Sunt momente cand merge foarte bine si momente cand abia merge.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Chiar si cu provideri diferiti sunt sanse sa se foloseasca aceeasi ruta de la un punct incolo.

In orice caz,  acum e tardiv sa investigam mai mult, e o chestiune de saptamani pana la mutare si vom vedea atunci ce se intampla.

 


Re: Dialog cu administrația Cezar210

Salut!
În subforumul "Discuții Diverse" de la Tramvaie STB, la mine apare ca am trimis foarte multe mesaje cu același text.
V-as ruga sa lăsați doar unul, nu înțeleg ce s-a întâmplat.
Mulțumesc anticipat!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am rezolvat.

 


Re: Dialog cu administrația joker

Salut,se poate modifica mesajul meu de pe Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor cu 6283? Am scris din greseala "fiind avariat" de doua ori si daca se poate,sa fie sters ultimul "fiind avariat"

 




Re: Dialog cu administrația zapacitu

Costin wrote here:
Chiar si cu provideri diferiti sunt sanse sa se foloseasca aceeasi ruta de la un punct incolo.

In orice caz,  acum e tardiv sa investigam mai mult, e o chestiune de saptamani pana la mutare si vom vedea atunci ce se intampla.

Si la mine merge ca melcu adormit... asteptam mutarea?

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

E deja mutat, avem si subiect dedicat tot in aceasta sectiune :)

 


Re: Dialog cu administrația zapacitu

Am remarcat si eu intre timp, scuze pentru confuzie!

 


Re: Dialog cu administrația Transport Bistrita

As dori ca postarea de pe subiectul Transportul Public in orasul Bistrita cu autobuzele care fac curse spre o fabrica (Leoni) sa fie stearsa deoarece contine poze dintr-un spatiu privat, doar recent mi s-a spus ca defapt este spatiu privat si doresc din motive legale ca postarea sa fie stearsa.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Link catre mesaj?

 


Go to page:  1  ... 146 147 148 149 150 151 152  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422241 posts in 5260 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use