De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Sa ne cunoastem mai bine

60 posts, 31744 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5
 
 

📖 Pagination options
Re: Sa ne cunoastem mai bine Costin

Fiecare isi asuma responsabilitatea pentru incalcarea regulamentului, la fel cum fiecare isi asuma responsabilitatea pentru anuntul public al incalcarii regulamentului.

 


Re: Sa ne cunoastem mai bine TrainWrecker

Stii cum e @bogdan63... Hotul neprins e negustor cinstit!  :lol:  :bere:

 


Re: Sa ne cunoastem mai bine Andrei25

Buna seara, doresc sa ma prezint si eu in aceasta sectiune. Numele meu este Stancea Ion Andrei, am varsta de 26 de ani. Ca si pasiune, am transportul in comun (ca multi membri din cadrul acestui forum), si in mod special, sunt interesat mai mult despre C.F.R. Despre S.T.B, nu mai sunt asa interesat, deoarece, am majoritatea parcului fotografiat, in perioada 2011 - 2022. Drept urmare, fotografiile mele pe acest forum, vor fi si vor avea ca si tematica, trenurile, ( si cele din-afara totodata daca se iveste ocazia). Pe aceasta cale va doresc o seara buna, si cadre frumoase  :D. Cine este interesat de o iesire in scopul realizarii de fotografii feroviare, ma poate contacta prin MP, si stabilim ulterior aspectele iesirii. Va urez toate cele bune.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Sa ne cunoastem mai bine ADK

Bine ai... revenit, ai ales bine (re)activarea pe unul dintre cele mai actuale și populare forumuri pe aceste tematici. Noi personal ne cunoaștem de mult (deși nu ne-am mai văzut de aproape... 8 ani, nah, amândoi suntem mutați de la vechile domicilii, cu alte priorități și poate familii), însă personal trenurile nu mă prea interesează, ci tot ce are pneuri în special cu motor termic (doar că vechiul hobby legat de fotografiat, nu mai zic de vechile spotting-uri, au cam dispărut, parcă acum nu-ți prea mai vine când ai lucruri mai serioase de făcut).

 


Go to page:  1 2 3 4 5
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420528 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use