Zona metropolitană BucureștiTotul despre București

 

Topic: Sectorul 4

3190 posts, 669327 views
 
Go to page:  1  ... 218 219 220 221 222 223 224  ... 228
 
 

📖 Pagination options
Re: Sectorul 4 andrei11

Se construieşte unicul patinuar din Bucureşti ?
Evident, în Berceni.
Sectorul 4 devine Capitala Bucureștiului!
Cu fiecare proiect pe care îl finalizăm, dovedim că merităm acest "titlu"!
Acum, demarăm un alt obiectiv extrem de important pentru București, nu doar pentru familia Sectorului 4.
BERCENI ARENA va fi primul patinoar construit în ultimii 70 de ani și singurul existent în București.
Aici vor crește campionii României, fie că e vorba de hocheiști sau de patinatori artistici.
Vă asigur că vom avea aici, în Sectorul 4, un complex cu care ne vom putea mândri oriunde în lume!
Reportajul
Ştie cineva unde în Berceni ?

 


Re: Sectorul 4 BIGRED1984

Dar de maretul bazin de la scoala 190 unde au acces doar pilosii iar copiii din alte scoli din sector nu primesc acces, desi avem cereri de 1 an iar domnul  primar Baluta s-a laudat ca toti elevii din S4 vor avea acces la acest bazin facut cu banii primariei?

Dar gradinita din aceeasi incinta, inaugurata cu mare fast de 1 an in care s-a 'cazat' o gradinita privata desi primaria S4 a mutat o gramada de alte gradinite in camp, pe bani multi, pentru reabilitari care nu se termina de 2-3 ani ?

^
Daca nu ma insel, la un moment dat era o discutie despre acest patinoar in incinta Liceului de metrologie, in zona spitalului Sf Ioan / IML pentru cine nu stie zona. (Nu stiu daca e tot acolo discutia curenta)

 


Re: Sectorul 4 Daddy

andrei11 wrote here:
Ştie cineva unde în Berceni ?

La Aparatorii Patriei pe Turnu Magurele, unde era ADP inainte, peste drum de Univ. Spiru Haret.

 


Re: Sectorul 4 ByOnu

Lasati prostiile astea, uite aici subiect de real interes pentru sectoristii din 4:

huh.jpg (132.39 KB; downloaded 2214 times)


amen to that.jpg (133.8 KB; downloaded 2214 times)

 


Re: Sectorul 4 bogdan2308

Una e să pui luminițe, alta e să pui luminițe cum s-au pus anul trecut toate culorile, formele, să fie cât mai mult, fără vreun sens.

 


Re: Sectorul 4 1.cremsnit

Ador cum singurele care pot raspunde la "sondaj" sunt cele 30j de conturi false care, evident, nu au ban  :lol:  :lol:  :lol:

 


Re: Sectorul 4 ByOnu

A venit si rezultatul plebiscitului! <3 Auzi tu: peste 99% Nici Stalin nu baga gogosi d-astea.
sa se faca lumina.jpg (107.17 KB; downloaded 2040 times)

 


Re: Sectorul 4 subway guru

Le-a spus oamenilor si cat o sa-i coste distractia?…nu cred!  :rofl:

 


Re: Sectorul 4 survola

Între timp la Piața Norilor s-a dezvelit un colț
IMG-20220919-WA0004.jpeg (999.85 KB; downloaded 1958 times)
IMG-20220919-WA0006.jpeg (723.38 KB; downloaded 1958 times)

 


Re: Sectorul 4 TrainWrecker

"Trotuar" pe Oltenitei... Felicitari Baluta!  :evil:  :headbash:
(vedeti ca spatiul dintre parcarea pe lat si cea in spic nu e "trotuar" ci accesul masinilor in parcare, se vede si semnul de circulatie trasat in imaginea 2).
PS4.3.PNG (1.65 MB; downloaded 1695 times)
PS4.2.PNG (1.66 MB; downloaded 1695 times)
PS4.1.PNG (1.67 MB; downloaded 1695 times)

 


Re: Sectorul 4 andreiiul

Am semnalat asta BPR, care a confirmat asta plus alte parcari pe care eu nu le-am sesizat si au solicitat PS4 refacerea marcajelor. Raspunsul lor e din 7.09 dar pana acum Baluta nu a percutat sa faca ceva.
Asa cum am spus acum cateva zile, ignora total orice solicitare care nu ii convine sau care ii poate aduce probleme de imagine.

 


Re: Sectorul 4 TrainWrecker

Idem gardurile de pe inelar intre Sudului si Sura Mare... stiu ce caracter e Baluta, cred ca cu totii stim!

 


Re: Sectorul 4 ByOnu

Doar intre Sudului si Sura? Le-au reinstalat pana la Romprim?

 


Re: Sectorul 4 georgica2704

Nu. Se întoarce într-o veselie la Sun Plaza.

 


Go to page:  1  ... 218 219 220 221 222 223 224  ... 228
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Totul despre București  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420554 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use