Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

Topic: Dialog cu administrația

1991 posts, 298771 views

Go to page:  1  ... 137 138 139 140 141 142 143

📖 Pagination options
  • Costin
  • Site Admin
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Costin

Merge sigur pentru toata lumea, ce voiam sa spun mai sus e doar ca moderatorii au interactionat cu functionalitatea de mai multa vreme, asa ca noua ni se pare fireasca.

Daca te referi la acest topic https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?t ... ageNum=1 atunci cred ca motivatia era ca unele anunturi au necesitat feedback, asa ca e mai bine sa ramana totusi deschis. La urma urmei, motivatia principala pentru care, in unele zone ale forumului, separam cu strictete discutiile de alte mesaje (stiri, reportaje multimedia) este aceea ca celelalte mesaje (stirile, reportajele etc) au valoare istorica si e bine sa fie disponibile clar si explicit pentru viitor, nepoluate de discutii si pareri. Topicul acela cu anunturi nu prea as zice ca are vreo valoare istorica.

Re: Dialog cu administrația subway guru

Inteleg foarte bine problema cu arborescenta pentru ca de-a lungul timpului a devenit cam stufoasa.
In legatura cu celelalte…mai vorbim!  :rofl:

• aztec
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația aztec

Nu stiu unde sa postez.
Nu prea stiu si cum e cu drepturile de autor, dar am gasit asta..

https://www.facebook.com/100049211772633 ... k4JVd8l/

Daca se pot afisa si aici pe forum...si cineva se incumeta la munca, este o sursa nesperata documentara..

Re: Dialog cu administrația andrei11

Oricum trebuie clasificate acele vagoane, nu pot fi postate de-a valma. Şi nici dublate / triplate / etc  pozele.

Go to page:  1  ... 137 138 139 140 141 142 143

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 1959 forum members have written 379778 posts in 4611 topics and 454 subforums.
Within the past 24 hours there were 181 registered members online who wrote 83 posts.

© 2009 - 2022 Asociația „Metrou Ușor”