Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441527 views
 
Go to page:  1  ... 138 139 140 141 142 143 144  ... 159
 
 

📖 Pagination options
  • AlexTB
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația AlexTB

Bună seara!
Cum pot obține rang-ul de membru bronze?
Multumesc!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Conform regulamentului.

 


  • AlexTB
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația AlexTB

De ce nu mai pot posta membrii care nu au un anumit rang,parcă era mai bine asa :(

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Tu nu ai nici un rang si vad ca ai postat. Despre ce e vorba?

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Daca nu stiu nici sa scrie corect romaneste ce pretentii poti avea de la acest gen de membrii?
:headbash:

 


Re: Useri banati/suspendati LucaTB

Costin wrote here:
Utilizator sters pentru incalcarea sistematica a regulamentului: AlexTB
Mai bine că a fost șters contul lui. Omul era chiar aberant cu spamul lui consistent despre 091 și 105, plus că pe el îl durea "undeva" de regulamentul acestui forum.

 


Re: V3A-93 Nicu24

Am rugămintea un admin să îmi șteargă contul având în vedere ca aici se practică cenzura mascată cu ștergerea conținutului neagreat al unor topice de către admini !
Mulțumesc !

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 TPB

Nu este cenzură mascată. Se șterg doar mesajele care nu respectă regulamentul.

 


Re: V3A-93 Nicu24

Am rugămintea să ștergeți acest cont Nicu24 de pe acest forum ,pe mine nu mă cenzurează nimeni doar pentru că mi-am spus părerea sincera că liniile 41 și 32 nu merita tramvaiele Imperio și mi-au sărit unii in cap !
Atâta timp cât aici părerile unor utilizatori sunt catalogate drept prostii iar altele sunt considerate deștepte mi-am încheiat misiunea pe acest forum unde am postat din plăcere și fără nicio obligație față de nimeni !
Învățați să respectați articolul 30 din Constituția României unde se stipulează clar că cenzura de orice fel este interzisa iar libertatea de exprimare nu trebuie îngrădită !
Faptul că mi-au fost șterse comentariile de pe topic pentru mine înseamnă cenzura iar unora nu le convine adevărul ...
Este ultimul mesaj pe care îl postez aici și am rugămintea să fie șters contul Nicu24!!!!

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 TPB

Așa am fost și eu în primele luni când scriam pe acest forum. Mai întâi avertismente, dar am avut și contul suspendat. Mi-am dat seama că eu trebuie să fac o schimbare. Poate așa este și în cazul tău. Contul nu poate fi șters pentru că asta ar însemna să fie și mesajele tale șterse.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 ADK

Mesajele rămân chiar dacă contul va fi șters (va apărea ulterior userul tăiat orizontal, ca și în alte cazuri), aici e forum nu Facebook ș.a.m.d.

 


Re: V3A-93 Nicu24

TPB sunt de 6 ani pe forum și nu e prima oară când mi se șterg mesajele ....eu nu sunt prost și îmi dau seama ce se întâmplă pe acest forum...

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Conturile se sterg numai in baza dreptului de a fi "uitat" conform GDPR. Si chiar si in acea situatie tot continutul publicat ramane neatins. Alegerea ta daca vrei sa utilizezi dreptul la uitare.

Si daca tot aduci in discutie constitutia, te rog sa recitesti prima propoziție din regulamentul nostru, pe care, din nou iti amintesc, ca l-ai citit deja si ai confirmat ca esti de acord cu el, la inscriere.

 


Re: Săptămâna Europeană a Mobilității în București subway guru

Ce treaba are acest topic cu infrastructura???

 


Go to page:  1  ... 138 139 140 141 142 143 144  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420712 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use