Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433337 views
 
Go to page:  1  ... 134 135 136 137 138 139 140  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația dekolor

Am gasit un bug, posibil cauzat de noile shortcut-uri: forumul "Lucrări de modernizare și extindere a infrastructurii" imi apare ca si cum ar avea un subiect/subforum necitit, desi cand intru in acel forum apar toate citite. Cu cookie-urile sterse si relogare problema persista.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Din ce vad, la userul tau, tu practic ai citit toate scurtaturile care au fost create in forumul indicat. Deci e putin probabil sa fie de la scurtaturi.

Insa e un fenomen care, rar, se mai intampla. Sugerez sa folosesti functiile 'marcheaza subiectele ca citite' si/sau 'marcheaza forumul ca citit' din meniul din stanga sus, atunci cand esti in forumul cu probleme. Daca problema persista, ne auzim atunci.

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Problema persistă.
Sugerez sa folosesti functiile 'marcheaza subiectele ca citite' si/sau 'marcheaza forumul ca citit' din meniul din stanga sus, atunci cand esti in forumul cu probleme.
Aşa fac de fiecare dată cînd apare eroarea de citire. Oricum eroarea apare foarte rar.
2022-05-04_20-20-01.jpg (28.25 KB; downloaded 1797 times)

A trebuit să apelez la Marchează forumurile ca citite ( cel general ).
2022-05-04_20-24-16.jpg (45.64 KB; downloaded 1783 times)

 


Re: Dialog cu administrația bgd70

Am si eu aceeasi problema la "Lucrări de modernizare și extindere a infrastructurii". Nu s-a remediat nici cu clear de cookies si nici cu "marcheaza subiectele ca citite'"si nici cu "marcheaza forumul ca citit". Oricum, o idee foarte buna cu scurtaturile.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am sa investighez in amanunt folosind informatiile de pana acum, insa va mai dura. Momentan cred ca am tot ce imi trebuie.

Pana atunci, cred ca amandoi puteti incerca sa marcati intreg forumul ca citit (acelasi meniu, dar accesat din prima pagina a forumului)
a.JPG (54.84 KB; downloaded 1753 times)

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

<< Marchează forumurile ca citite >> din pagina principală ar trebui să funcţioneze, la mine a funcţionat.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Daca mai e nevoie de o confirmare si la mine e aceeasi treaba.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am identificat problema, o sa o repar in cursul serii. Si da, e de la scurtaturi.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Problema cu forumul necitit ar trebui sa fie rezolvata acum.

 


Re: Dialog cu administrația LucaTB

Aș dori să întreb: este posibilă redenumirea pozelor deja postate? Din neatenție, am pus data greșită la numele fișierelor pozelor mele cu linia 673, și aș dori să fie modificată data din numele lor.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Nu, asta nu se poate.

 


Re: Dialog cu administrația BodoMinea

Mie încă îmi apar toate subiectele ca necitite în pagina „Own Posts” iar apăsarea pe unul din titluri mă duce la o pagină de eroare - „Pagina solicitată nu există.”. Dacă apăs pe „ultimul mesaj” mă duce unde trebuie dar subiectul rămâne ca fiind necitit pe pagina respectivă. Am încercat clear cookies, log out - log in, browser diferit, este la fel.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Problema este doar pe pagina 'own posts' sau subiectele fals-necitite se manifesta si altundeva?

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Aceeași treabă și la mine... apar toate subiectele cu mesaje noi (adică 28 de pagini), dar culmea că dacă le caut manual unele au ultimul mesaj scris de mine.
Screenshot_20220505-171141.png (155.31 KB; downloaded 1555 times)

Screenshot_20220505-171145.png (81.75 KB; downloaded 1555 times)

 


Go to page:  1  ... 134 135 136 137 138 139 140  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419428 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use