Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433188 views
 
Go to page:  1  ... 133 134 135 136 137 138 139  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația andrei11

Nu e inutil. Dacă postările tale nu sunt citeţe se vor sterge.

 


Re: Dialog cu administrația orex

1. Inteleg ca doresti sa suplinesti suportul administratiei, dar...s-a modificat regulamentul cumva in ultimele 24 de ore? ;)
2. Le poti sterge, ca si verde, daca vreunul dintre membri forumului le urca p-aci deliberat gresit, daca nu, nu! :yes:  

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Responsabilitatea privind buna functionare a sistemului de cenzurare a numerelor de inmatriculare revine exclusiv autorilor, conform regulamentului care e asa de ceva vreme...

 


Re: Dialog cu administrația orex

Acord total!
(...)”Daca vreau pot sa urc si canapeaua, mama nu se supara, de ce oare”!?  :rofl:

 


  • lykkelig.
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația lykkelig.

Știu și știu recunosc pentru scrierea unor mesaje greșite gramatical .

Vreau cer scuze pentru corectarea mesajelor mele greșite mai ales pentru @andrei11  și @Costin

 


Re: Dialog cu administrația orex

Scuzele nu pot fi decat primite nu cerute!
Adica ”primiti scuzele mele” ca am comis-o (savarsit-o), nu ”imi cer scuze” ca am comis-o (savarsit-o).
;)

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Mai exact scuzele pot fi prezentate…daca sunt si acceptate sau nu e alta treaba.
De cerut poti cere iertare!

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Nu știu de ce a trebuit să am ghinion în seara asta, dar după ce am scris rânduri bune cu informații despre un autobuz important care a fost casat de vechiul RATB - dau previzualizare, și mă trezesc cu treaba asta care nu am mai putut recupera nicidecum informațiile scrise. Am dat înapoi, am dat înainte, am dat refresh, am confirmat ce mă întreba siteul, degeaba - trebuie să reiau practic tot (și să am grija de acum înainte să copiez mereu informațiile înainte să le trimit) și nu-mi place deloc...

2022-04-12_000459.jpg (14.17 KB; downloaded 2297 times)

2022-04-12_000511.jpg (13.8 KB; downloaded 2297 times)

2022-04-12_000523.jpg (9.84 KB; downloaded 2297 times)

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

N-ai apăsat  din greşeală o combinaţie de taste de pe computer ? Şi mie mi se întâmplă - şi nu o singură dată - să mi se ştargă tot ce am scris. Sunt sigur - în ceea ce mă priveşte - că apăs din greşeală 2 ( sau 3 ) taste simultan...

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Nu... Încerc acum să reiau măcar o parte din informațiile scrise, cu toate că nu mai e același lucru ca înainte.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Este normal sa primesti mesajul de 'confirma retrimiterea formularului'. De notat cateva chestii:
- mesajul nu este o eroare
- mesajul este al browserului, nu al site-ului
- comportamentul este cel normal (atunci cand faci o actiune care SCHIMBA continutul paginii - de exemplu trimiti un mesaj - nu te poti astepta sa dai 'back' si sa functioneze, pentru ca starea paginii s-a schimbat, nu mai exista pagina de dinainte ca sa poti face 'back' la ea)

Mesajul cu 'pagina nu functioneaza' este ciudat pentru ca, daca ar fi fost o eroare a forumului, ai fi primit o pagina stilizata cu backgroundul nostru si posibil cu un id de eroare. Acolo, cel mai probabil, ti s-a intrerupt tie conexiunea la internet pentru cateva secunde.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

E posibil... Mă supăraseră mai mult faptul că trebuia să reiau toate ideile subiectului, pe care să fiu sincer le uitasem pe majoritatea deja.

 


Re: Dialog cu administrația rosetti61

Daca inchizi fortat sesiunea sau crapa in timp ce scrii e posibil ca apoi la redeschidere sa restaureze intocmai starea initiala fara sa pierzi nimic. Este recomandat ca atunci cand scrii un text mai lung sa o faci intr-un editor separat pentru evitarea situatiilor neplacute soldate cu pierderea a ceea ce s-a scris. S-a intamplat sa tot scriu pana a expirat timpul de conectare (similar cu screensaverul/inchiderea monitorului dupa un anumit interval de inactivitate) si m-a dat afara fara ca revenirea cu tasta back sa mai aiba vreun efect. Alta data a crapat browserul dar sesiunea s-a restaurat intocmai cum era, cu tot textul scris pana atunci in ciorna.

 


Re: Dialog cu administrația shoppy

Ctrl + A si Ctrl + C (selecteaza tot si copiaza(bine, cu, cursorul in zona de editare a mesajului)) intotdeauna inainte de a apasa Previzualizeaza sau Trimite.

 


Go to page:  1  ... 133 134 135 136 137 138 139  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419370 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use