Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441459 views
 
Go to page:  1  ... 131 132 133 134 135 136 137  ... 159
 
 

📖 Pagination options
  • Tatra T4R
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Tatra T4R

Nu? De ce? S-a intamplat ceva?

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

1) Aţi reclamat de două ori la interval de câteva ore acelaşi mesaj.
2) Intervenţia unui moderator / administrator care-i atrage atenţia unui user  despre o greşeală a acestuia NU poate fi considerată o postare off topic. Logic, nu ?

 


  • Tatra T4R
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Tatra T4R

Aaa, scuze, am vrut sa va spun ca respectivele mesaje pot fi sterse. Pana la urma, e un concurs de fotografii  :D

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Ok, am înţeles.
Nu vor fi şterse, în momentul când va începe votarea o să vă uitaţi numai după fotografii, nu aveţi cum să le rataţi.

:bere:

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Dialog cu administraţia TPB

Costin wrote here:
Conform regulamentului, vei posta abia luna viitoare, fiind descalificat pentru editia curenta.

Iti tot ceri scuze de fiecare data cand incalci regulamentul, de parca scuzele repara ceva. Era mai constructiv sa iti insusesti regulamentul ala ca numai eu am obosit de cate ori te-am trimis la el, pe langa restul colegilor moderatori.


N-am nimic de pierdut, doar pentru simplul fapt că sunt ,,descalificat" nu mă afectează. Și dacă vrei să păstrăm mesajele, poți să îmi ștergi și contul. M-ai bătut la cap cu regulamentul. Oricum, nu-mi cer scuze întotdeauna, sunt momente în care am dreptate, și altele în care n-am. Dacă intenționezi să mă dai afară, ok, o să le spun celor care doresc să intre că își pierd timpul. Nu că m-aș oferi eu, sau că m-a rugat cineva, dar mai discutăm și noi despre acest forum.
Zi bună tuturor!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Tu nu ai nimic de pierdut daca pleci, insa noi avem de pierdut daca ramai si nu iti revizuiesti comportamentul.

Incalcarile repetate ale regulamentului pot conduce, in timp, si la plecarea ta 'fortata', dar pana atunci esti liber sa pleci si din proprie initiativa, nu te retine nimeni aici si nici nu esti dator sa iti anunti plecarea ;)

Cat despre vorbit cu altii, chiar te rugam sa le spui ca pe forumul acesta avem un regulament pe care il si respectam. Chiar am aprecia publicitatea pozitiva de acest tip.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

^^ Daca nu vrei sa respecti regulamentul de ce te-ai mai inscris pe forum?

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația TPB

N-am spus / scris că nu vreau să respect regulamentul. Cred că ați uitat un lucru: nu există perfecțiune. Am înțeles, am avertismente, chestia cu fotografia n-a fost cu intenție, culmea, mi-am cerut și scuze.
Deci, ca să nu ne mai enervam, haideți să găsim o soluție win-win. Am să mai citesc regulamentul, încă o dată, pentru că nu doresc să plec. Mă documentez, aveți moderatori, știți să vă ocupați de acest forum, jos pălăria, dar... vă supărați prea tare pentru niște inutilități.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Era mai simplu sa rogi un moderator sa stearga poza nepotrivita si se rezolva instant si elegant.
Daca ai o problema cu o prevedere regulamentara pui problema in discutie aici. Eu asa am procedat, uneori sugestiile mele au fost acceptate, alteori nu si nu s-a suparat nimeni.

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Colega ( TPB )  absolut orice problemă scrie-o aici, un verde sau roşu îţi va răspunde sau îţi va rezolva problema. Inclusiv dacă ai o părere despre activitatea forumului, o îmbunătăţire a activităţii, o critică, etc.  O spui civilizat aici şi o rezolvăm.

 


  • Tatra T4R
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Tatra T4R

Vă rog să ștergeți ultimele 4 mesaje postate în topicul Martie 2022 din Concursul de Fotografii. Mulțumesc.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Care să fie cauza pentru care unele mesaje mai vechi (de prin 2010 spre exemplu), postate în special de Dr2005 care folosea mereu diacriticile, acum se văd așa?
2022-03-17_144325.jpg (107.59 KB; downloaded 2063 times)

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

<< Din motive tehnice >>
A pus la dispoziţie "pe intern"  Costin  un program care modifică neajunsurile respective, o parte din mesaje le-am corectat eu de-a lungul timpului, dar sunt multe şi la un moment dat m-am oprit pentru că însemna să nu fac altceva decât să caut respectivele mesaje şi să le modific. În măsura timpului o să reiau operaţia dar nu este exclus să mai ratez mesaje. O să modific în câteva minute mesajul respectiv. Ai MP activat, când mai dai de ele semnalează - mi-le te rog pe MP ( link către mesajul respectiv ) şi o să le  modific.
______________________
PS: Dă-mi te rog pe MP link către mesajul respectiv, nu e aşa de uşor de găsit din prima, mai ales că nu e zona mea de moderare. Mulţumesc.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Celor care au raportat recent mesaje la concursul foto va reamintesc ca aceasta sectiune are un regulament dedicat, care ofera anumite derogari fata de regulamentul foto general.

Altminteri, este ok sa raportati ce considerati ca este contrar regulamentului si va incurajam sa o faceti in continuare!

Acesta este doar un reminder ca anumite zone ale forumului au reguli in plus sau in minus cata de regulamentul general si acest lucru este semnalat prin prezenta unui link evident in partea de sus a paginii intitulat "reguli forum".  

 


Go to page:  1  ... 131 132 133 134 135 136 137  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420675 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use