Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2223 posts, 442905 views
 
Go to page:  1  ... 129 130 131 132 133 134 135  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Andrei98

Si mie mi-a functionat greu la ora respectiva, si intalnesc destul de des asta.

 


Re: Dialog cu administrația andreicfr

Salut @Costin am si eu o problema vreau sa postez si eu o poza la vehicule istorice si am si eu urmatoarea eroare "52f36d2476fc4b258239a0b0dfd3781d" si nu pot sa postez

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Voi verifica luni. Pana atunci, poti folosi imgur.com pentru gazduirea fotografiilor.

 


Re: Dialog cu administrația alexandru_gr

Am o intrebare legată  de formularul 230.
Îl  pot aduce și  personal la adresa asociației sau trebuie neapărat prin poștă ori curier?

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Asociatia nu colecteaza formulare (nici nu ar avea de ce, formularele sunt destinate ANAF). Deci solutiile sunt doar cele descrise in ghidul nostru:
- trimitere online in SPV ANAF,
- trimitere prin posta (recomandata cu confirmare de primire adresata filialei ANAF de care apartii cu domiciliul)
- depunere personala la filiala ANAF de care apartii cu domiciliul

Ghidul pe larg, aici: https://metrouusor.com/Content/implica-t ... zit.html

Multumim!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

andreicfr wrote here:
Salut @Costin am si eu o problema vreau sa postez si eu o poza la vehicule istorice si am si eu urmatoarea eroare "52f36d2476fc4b258239a0b0dfd3781d" si nu pot sa postez

Am verificat, se pare ca foloseai o imagine corupta. Atentie, asta nu inseamna ca este 'corupta' si pentru noi, ca oameni. Noi o putem vedea corect. Dar se pare ca era ceva in imagine ce procesorului de imagini nu i-a placut. Din pacate nu am detalii despre natura problemei.

 


Re: Dialog cu administrația andreicfr

Multumesc mult de raspuns

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

De câteva minute bune forumul îmi răspunde destul de greu, inclusiv la editarea unui mesaj, iar alte forumuri și platforme merg obișnuit deci nu-i vorba de semnal slab sau dispozitiv vechi. Ca fapt-divers, care poate fi explicația reală? mai apare și o eroare de genul...
2022-01-25_210853.jpg (29.27 KB; downloaded 2723 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Nu observ nimic deosebit la noi. Probabil s-a 'stricat' ceva pe drumul dintre dispozitivul tau si forum, uneori se mai intampla si e  o situatie temporara.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Acum și-a revenit, mă gândesc că e posibil să fi fost vorba de trafic.

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse TPB

andrei11 wrote here:
Colega, ( @TPB ) te-am rugat de nenumărate ori, foloseşte şi tu mai raţional funcţia << Citează >>. E aşa de greu ? Tot fac curăţenie după tine dar tu tot insişti. Gândeşte puţin când scrii.

Perfect, acum descopar acest forum.
Maestre Andrei11, mai bine sa te abtii, ca eu nu sunt catelus care face mizerie... nimeni nu te-a pus sa modifici mesajele mele dupa bunul plac. Si daca folosesc functia -- Citeaza -- se intampla ceva grav? Bineinteles ca NU.
Astfel de mesaje nu indeamna oamenii sa se informeze despre tramvaiele STB, ca in acest topic ai postat comentariul. Sa nu te miri dupa ca vor aparea stiri false sau sute de poze, care nu respecta ,,caietul tau de sarcini".
Ce Dumnezeu, suntem oameni, nu roboti!

Daca nu iti convine ce am scris, sterge-mi contul, dar tot tu ai de pierdut...

 


Re: Dialog cu administrația LucaTB

Atâta dramă pentru niște modificări de mesaje... :lol:
Moderatorul doar ți-a atras atenția, nu trebuie să faci o dramă pentru așa ceva...

 


  • TPB
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația TPB

A atrage atentia nu inseamna ,,a face curatenie dupa cineva"... nici tie nu ti-ar placea daca ai fi in locul meu.
N-as spune drama, am exagerat putin cu caietul de sarcini, si pentru asta imi cer scuze.

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Faptul că sunt "verde" mă obligă să ţin forumul << curat >>.  Ai folosit de mai multe ori în mod eronat funcţia << Citeză >> .  Că te-a deranjat expresia că  fac ,, curatenie dupa tine " asta e , se mai întâmplă. Evident că putem discuta despre orice dar respectând regulamentul atât în litera  cât şi în spiritul lui. Regulamentul forumului este extrem de simplu, logic, uşor de memorat şi se află aici. În rest,  să auzim numai de bine.
TPB wrote:
A atrage atentia nu inseamna ,,a face curatenie dupa cineva"... nici tie nu ti-ar placea daca ai fi in locul meu.

Unii suntem mai sensibili, alţii mai puţin. Voi fi mai atent cu tine ca să folosesc un limbaj mai mult oficial decât amical. Deşi pe acest forum ar trebui să fim mai destinşi, în fond e un forum unde activăm voluntar, fără nicio obligaţie.

 


Go to page:  1  ... 129 130 131 132 133 134 135  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2284 forum members have written 420950 posts in 5244 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use