De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4355 posts, 897466 views
 
Go to page:  1  ... 275 276 277 278 279 280 281  ... 312
 
 

📖 Pagination options
Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

INSEMEX sunt clar best of the best in Romania. La orice problema mai ”cotoioasa” li se cere ajutorul.  Sunt convins ca concluziile, trase de ei, n-au fost puse niciodata la indoiala! :bere:
PS
1.Cat o mai exista :(
2. Stii f. bine ca fuge lumea de aceasta responsabilitate ca dracu de tamaie! :yes:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

Eu n-am fugit, chiar m-am perfecționat. Singurul domeniu unde nu am "patalama" este la Energia Nucleară. N-am considerat să dau bani pentru un domeniu cu care  nu am nicio tagență.
Depinde de cât de pregătit ești și dacă îți faci treaba.  De prin 1985 mă ocup ( și ) de latura asta.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

E alt subiect!
”Cuibul de viespi”  :yes:  :headbash:


 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

Merita urmarit domnu Profesor Bortun!


 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Alex Mariciuc

Recomand videoclipul!

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" subway guru

Privind la peisajul politic actual sunt din ce in ce mai convins ca exista un plan comun Iohannis-Ciolos menit sa-i astearna covorul rosu presedintelui pentru urmatoarea miscare.
Dacian-Julien a revalorizat cu plus deviza Uniunii pentru Salvarea Romaniei care sa permita realinierea urmasilor Frontului Salvarii Nationale si a partidului National Liberal la apelul presedintelui pentru un guvern zis responsabil capabil sa-i reuneasca explicit sau implicit sub flamuri comune intru salvarea a ceea ce a ramas de salvat…adevaratele negocieri la sange abia de acum incolo urmeaza…

 



Re: Clubul "Flacara Rosiatica" subway guru

Popa de Giurgiu mai bine s-ar ingriji sa nu-i mai ia foc bisericile si manastirile in loc sa vanda gogosi prin cimitir…
:popa:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" subway guru

Cum arata o stire adevarata la CNN
Moscow orders unvaccinated over-60s to stay home for 4 months as Russia's Covid-19 crisis deepens
La noi partea cu nevaccinati a fost omisa…
Alta stire de la telejurnalul canadian pe TV5:
Autoritatile din Quebec vor ridica starea de alerta sanitara doar dupa ce vor vaccina si copiii.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

subway guru wrote here:
Popa de Giurgiu mai bine s-ar ingriji sa nu-i mai ia foc bisericile si manastirile in loc sa vanda gogosi prin cimitir…
:popa:

Cand crezi ca a ajuns ultima oara-n vrun țintirim, ca n-o fi ”intr-o dunga”, acum cand e staroste, sa-si mânjeasca talpile pantofiorilor!  :think:  :bleah:

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

Nu e bank pentru că pur și simplu spune adevărul...
Bank Covid.jpg (35.6 KB; downloaded 1244 times)

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" subway guru

Sau macar pe varianta 2+1 gratis!
:applause:

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Troleibuze Solaris Trollino 12S ADK

WT_fan06 wrote here:
ADK wrote here:
Afișajul cu ”purtarea măștii” este în continuare o prostie să apară pe firmele electronice care ar trebui logic să fie fixate strict doar pe traseu, în acest caz se pot utiliza căi alternative (afisaje A4 puse în rame de plastic iar în interior pe LCD, unde există).
De ce crezi că mesajul cu purtarea măștii trebuie să înlocuiască complet afișarea destinației autobuzului? La Manchester de exemplu destinația e afișată central, cu font mare, iar în josul ei se afișează cu text mic, rulând, mesaje de tipul "vă rugăm purtați masca / aveți suma exactă să plătiți la șofer / etc.". E doar primul exemplu care îmi vine în minte, însă Europa e plină de astfel de exemple unde afișajele sunt într-adevăr folosite versatil, pe măsura capacității lor.

Tehnologia anului 2021 permite foarte multe. Mai multe decât vedem la STB sau prin România, în general.

Nu mai e o noutate că de vreun an și jumătate purtarea măștii este obligatorie în orice spațiu public închis, iar acum că ”a trecut vara” și pe stradă. Colegu', nu ne face nimănui plăcere că citim mascaradele astea cu purtarea măștii mai ales unde nu le este locul, mâine-poimâine vrei să dea UE comandă din picior să vezi afișat și ”vă rugăm să aveți certificatul verde la urcarea în mijlocul de transport” că te aștepți s-o vezi și pe asta în țările conduse din extern.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

Si...asta doar in anul curent! :headbash:


 


Go to page:  1  ... 275 276 277 278 279 280 281  ... 312
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 421845 posts in 5255 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use