Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433336 views
 
Go to page:  1  ... 123 124 125 126 127 128 129  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația cris_m

orex wrote here:
cris_m wrote here:
Discutia se refera la licitatii de vehicule prin minister care au loc in mai multe orase simultan. Nu are treaba cu autostrazile!

1. Unde s-a cerut asta?
2. @Chev Celios vorbea la modul general in mesajul postat in 31.08.a.c. 18:34!


Citeste mai atent, este scris in clar "Regiunile Romaniei" si "licitatii care au loc in mai multe judete simultan". In afara de vehicule eu nu stiu alte licitatii care sa aiba loc simultan. Daca tu stii, lumineaza-ne si pe noi, nu urmarim subiectul licitatii (eu unul cel putin nu o fac si nici nu o voi face).

 


Re: Dialog cu administrația orex

De ce, de cateva zile, un mesaj scris nu ne duce  la ultima postare? :think:

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Ctrl + F5.

 


Dialog cu administrația orex

S-a modificat ceva in domeniul administrarii forumului pe ”sestache”? ;)

 



Re: Dialog cu administrația Stefan28

Cred că colegul @orex se referea la noul moderator. ;)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Noul moderator ajuta la organizarea unui nou subforum in sectiunea regiunilor Romaniei, preluand materiale si discutii la care a contribuit in proportie de 90% din mai multe topice. Este o situatie temporara iar colegul PTMZ s-a oferit sa ajute la reorganizarea respectiva, mai ales ca stapaneste subiectul foarte bine. Daca avem modificari definitive in echipa, vom anunta, asa cum am facut de fiecare data.

Pe scurt, nu or sa mai fie mesaje despre aceeasi licitatie a MDRAP postate in mai multe judete ;)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

@Andrei Andraș ai raportat acest mesaj https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId si nu am inteles exact ce doresti. Un alt topic? De ce? Am incercat sa dezbatem in echipa dar cred ca avem nevoie de explicatii suplimentare de la tine inainte sa luam o decizie.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

M-am mai gândit la ceea ce cerusem acolo, dar cred că cel mai bine ar fi mutarea topicului deja existent despre săceleni lângă cel al RATBV legat de zona metropolitană și redenumirea lui în „SC Servicii Săcelene SRL - Zona Metropolitană”.
0.png (2.5 KB; downloaded 2030 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Acela e un topic de vehicule, de ce sa fie langa cel pentru zona metropolitana? Mie unul mi se pare in regula cum e acum. La urma urmei si la Bucuresti exista topic pentru vehiculele STV, separat de STB sau ADTPBI...

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

Bun. Atunci de asta ceream un topic nou care să conțină în primă instanță ultimul mesaj de la autobuze, ca mai apoi, în funcție de timpul meu liber, să prezint liniile lor de transport metropolitan și eventualele noutăți asemenea cum fac pentru RATBV.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Tot nu inteleg. Topicul curent e despre vehicule, si nu vad de ce nu l-am pastra pentru asta in continuare. Pentru liniile lor de transport metropolitan exista deja topicul cu zona metropolitana, si acolo chiar nu as umbla deloc, pentru ca de-aia e zona metropolitana, sa cuprinda mai multi operatori pentru aceleasi trasee. Ce faci daca la anul vine alt operator pe traseele lor? Schimbam topicul din nou?

Daca crezi ca e nevoie de topic separat pentru stiri din Sacele, esti liber sa il creezi, aici nu e nici o problema.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

La zona metropolitană trebuie umblat atunci la denumire, scos RATBV din ea ca să cuprindă pe toată lumea.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Corect, am rezolvat.

 


Go to page:  1  ... 123 124 125 126 127 128 129  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419428 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use