Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433210 views
 
Go to page:  1  ... 122 123 124 125 126 127 128  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația alexandru_gr

Majoritatea site-urilor care îți ascund ip-ul in cazul unor infracțiuni de natură penală la cererea autorităților îți pot dezvălui identitatea.
Faptul că a postat și pe un forum (sau mai multe) este și mai ușor de găsit.

 


Re: Dialog cu administrația Chev Celios

andrei11 wrote here:
Deși eu cred că lucra la calceama, lua banii iar tu rămâneai cu ochii în soare...


Am mai auzit despre astia cu permisele din afara. Este o grupare mai mare care chiar iti trimitea permisul fals.  

 


Re: Dialog cu administrația orex

Mai mult ar fi trebuit sa va atraga/starneasca atentia ca, individul, ofera diplome scolare! :yes:

 


Re: Dialog cu administrația Chev Celios

O propunere pentru viitor. Nu se poate face un topic principal in cadrul Regiunile Romaniei in care sa fie facute topice cu licitatiile care cuprind mai multe judete si toate discutiile despre ele sa fie acolo, urmand ca in momentul cand se semneaza contractul sa se faca topic despre ele la fiecare judet. Este destul de frustrant sa intru in 5-6 topice diferite sa vad excat acelasi mesaj.

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Eu de principiu sunt de acord cu ceea ce spui, fix din acelasi motiv. Discutam la nivelul echipei acest aspect si revenim cu decizia finala cat de curand.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

E mult mai util sa fie pe loturile contractate si nu pe judete

 


Re: Dialog cu administrația orex

Nu ca-i dau apa la moara lui @subway guru, dar ce ati face cu tronsonul de autostrada Cornetu-Tigveni?  Caruia dintre cele 2(doua) judete (Arges si Valcea) ”i-ati aroga” lucrarea? :think:

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Discutia se refera la licitatii de vehicule prin minister care au loc in mai multe orase simultan. Nu are treaba cu autostrazile!

 


Dialog cu administrația Cezar210

Poze din păcate nu pot atașa deoarece am o problema - spune că am depășit limita de upload, însă când verific daca e adevărat, spune că am doar 39.93 MB din 50 MB..

 


Re: Dialog cu administrația Costin

O sa investighez eroarea, insa pana atunci poti folosi fara probleme imgur. Pana acum a fost cel mai de incredere serviciu extern de gazduire.

 


Re: Dialog cu administrația orex

cris_m wrote here:
Discutia se refera la licitatii de vehicule prin minister care au loc in mai multe orase simultan. Nu are treaba cu autostrazile!

1. Unde s-a cerut asta?
2. @Chev Celios vorbea la modul general in mesajul postat in 31.08.a.c. 18:34!

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

<< Butonul  Șterge >> deși aparent e activ ( apare "mânuța") practic nu execută nicio comandă.
Mi se întâmplă și mie și lui #orex. Colegul nu a putut șterge ultimul mesaj ( nu mai postase nimeni după el ) deși era în perioada de grație de o oră.  Am vorbit telefonic cu el.
Eu pot șterge mesaje în continuare apelând la comanda << Selectează  pentru moderare >>

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Nu este critic, voi investiga saptamana viitoare.

Insa un update recent e posibil sa necesite un refresh (ctrl + f5).

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

S-a rezolvat cu Ctrl + F5.

 


Go to page:  1  ... 122 123 124 125 126 127 128  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419374 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use