Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2256 posts, 471210 views
 
Go to page:  1  ... 121 122 123 124 125 126 127  ... 162
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația orex

V-as ruga sa analizati posibilitatea modificarii urmatorului titlu din subtopicul dedicat M5, din ”M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020” in M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2022”.

 


Re: Sectorul 5 andrei11

Costin wrote here:
Acesta este un reminder pentru subway guru, Puss in boots, aztec si orex ca ati fost off topic. La urmatoarea ocazie se vor aplica sanctiuni conform regulamentului.

Am facut curat. Nu cautati mesajele, au disparut. Daca doriti sa reluati, aveti locuri mai potrivite.



Întreb și eu ca un cetățean oarecare.
Dacă nu de activitatea primăriei - cu bune și cu rele - despre ce vreți să se vorbească ?
Din 214 pagini de la Sectorul 4 cred că 70 - 80 dacă nu mai multe sunt despre doctor. Borduri și etcetera.
_______________
Propun ca pe lângă cele 6 Sectoare să deschidem un topic și despre Primăria Generală. Cu stupoare constat că deși se află pe teritoiul sectoarelor,  unele bulevarde / lucrări / etc nu sunt ale primăriilor  de sector.

 


Re: Sectorul 5 Costin

Si eu imi doresc sa se vorbeasca despre activitatea primariei, acolo unde se intersecteaza cu tematica forumului, in spiritul regulamentului acestuia.

 


Re: Dialog cu administrația orex

Iti mai dau eu un hint! Ce cauta un subtopic ”pandemie” pe un forum de transport/mobilitate urbana?  :think:

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Pentru ca are un impact major asupra tuturor modurilor de transport?

 


Re: Dialog cu administrația orex

@subway guru
Statisticile alea cu trecuti in nefiinta si conationali la ATI?!   :think:

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Pai alea arata starea natiei si ne dau o imagine despre ce ne asteapta in continuare.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

De ce nu zici si de subforumul in care se afla acel subiect?

 


Re: Dialog cu administrația Chev Celios

In legatura cu cele doua mesaje despre permise.Ar fi trebuit facute niste screenshoturi acelor doua mesaje si trimise catre DIICOT.  

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am sters mesajele si userul, nu am apucat sa vad mesajul tau. Acum e prea tarziu, din pacate.

 


Re: Dialog cu administrația SirVlady

Am primit screenshot-ul acesta de la colegul @Stefan28, eu zic că e destul de concludentă dovada. Chit că a fost șters userul, asta nu înseamnă că nu poate fi denunțat Poliției Române. ;)
IMG-20210716-WA0009__01.jpg (220.85 KB; downloaded 2341 times)

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Respectivul e posibil să posteze pe mai multe forumuri, oricum dacă se folosește de niște siteuri plătite să-i ascundă IP-ul, nu știu cum poate fi identificat. Dar ca fapt-divers, în ce secțiune postaseră?

 



Re: Dialog cu administrația andrei11

În multe secțiuni postase.
La un moment dat poate fi prins, trebuie să-i trimiți niște fotografii,  bani, trebuie să-ți primești permisul. Ok, totul se face prin CP - uri, conturi, etc, dar la un moment dat dai de el. Cu mijloace specifice.
Deși eu cred că lucra la calceama, lua banii iar tu rămâneai cu ochii în soare...

 


Go to page:  1  ... 121 122 123 124 125 126 127  ... 162
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2340 forum members have written 426205 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use