Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440565 views
 
Go to page:  1  ... 120 121 122 123 124 125 126  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Iunie 2021 alexandru_gr

Aici in topicul acesta nu vad nicio imagine

 


Re: Iunie 2021 bgd70

Eu le vad pe toate. Si de pe web si de pe mobile.

 


Re: Iunie 2021 Costin

Este picat Imgur. Or sa se vada cand isi revine. Cine le vede, le are deja cache-uite local.

 


Re: Iunie 2021 alexxd_31

Off topic

Cred ca are (avea) legatura cu:

https://www.realitatea.net/stiri/extern/ ... f46c9a02


Mare parte dintre cele mai puternice publicații online din lume au probleme majore cu site-urile. Este vorba de titluri precum New York Times, Le Monde, BBC, The Guardian, Financial Times, precum și platforma Reddit.

Problemele se pare că provin de la un serviciu de claud online: Fastly.

Site-urile cu probleme afișează în acest moment mesajul "Eroare 503 Service indisponibil".

 


Re: Dialog cu administrația orex

Cine scria...asta?
”Stai liniștit, nu am niciun protocol/relații de colaborare cu dumnealui, dar din când în când mai fac căutări random pe Google legate de anumite ramuri ale domeniului nostru comun, transporturile (spre exemplu, dau căutare generală "autostrăzi") și la căutare, în cazul la care (bănuiesc că) faci referire, mi-a picat acea filmare printre primele rezultate, semn că boții Google sunt foarte rapizi și eficienți. Îți mulțumesc că mi-ai pus în vedere acest aspect, îl voi lua în considerare pe viitor.
Seară faină să ai. :)
Domnia sa era, atunci, un simplu ”neprihanit”, acum un imbiubat a-l ”sistemului”! :yes:

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Mesajul e prea criptic, avem nevoie de mai multe detalii daca doresti ajutorul nostru.

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Orex, ți-am mutat mesajul la Club, te rog nu  mai intra peste mine.
Costin, e subiect de can can, atâta tot ! Tot  la Club va ajunge.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Daca e postat aici, nu e can-can. Eu l-am mutat inapoi aici, asa cum orex a dorit initial, asa ca aici continuam discutia. Nu cunosc discutiile voastre particulare, dar daca a fost initial postat aici, atunci implica intreaga echipa.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația ADK

Pot să rog să schimbați sau să eliminați a doua fotografie a mea din această postare, deoarece telefonul a pus-o la rezoluția mare și nu am selectat fotografia la 800x600, văzând acum pe PC, plus că am mascat numerele de înmatriculare celorlalte mașini. Mulțumesc!
1624456450822.jpg (183.08 KB; downloaded 2256 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Rezolvat!

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Dragi colegi, avem  o mică problemă cu citirea Mesajelor Raportate.  După ce se va rezolva vom răspunde la toate reclamațiile  semnalate de voi.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Aveai o solutie eleganta la indemana, sa muti totul la carciuma dar n-ai aplicat-o…si acum te vaicaresti degeaba.

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Să știi că ai dreptate. În câteva minute discuțiile vor fi acolo.
N-are legătură cu funcția Mesaje Raportate care la ora actuală are o problemă tehnică !

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Problemele cu funcția Mesaje Raportate a fost rezolvată.

 


Go to page:  1  ... 120 121 122 123 124 125 126  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420552 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use