Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441453 views
 
Go to page:  1  ... 119 120 121 122 123 124 125  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația Stefan28

Când vreau să intru pe forum utilizând datele mobile de pe telefon (Vodafone) nu mă lasă să intru. Îmi arată ce se vede în imaginea de mai jos. Menționez că imaginea mi-am trimis-o prin email apoi atașat prin calculator.
De asemenea, dacă intru de pe WIFI îmi merge normal. Și dacă intru pe oricare alt website cu datele merge de asemenea normal. De unde poate veni problema? Dacă de la mine cum o pot rezolva? Am resetat datele de 10 ori cel puțin fără rezultat...
Screenshot_20210505-161252_Chrome.jpg (270.55 KB; downloaded 2482 times)

 


Re: Dialog cu administrația aztec

Idem.
Mobile - vdf-  mort
Wifi merge.
Șters cache...

 


Re: Dialog cu administrația dekolor

Mie pe date mobile imi merge forumul (DIGI).

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

Și mie îmi merge (Orange).

 


Re: Dialog cu administrația Costin

S-a stricat ceva pe ruta dintre Vodafone si serverul forumului. Efectiv, nu e de la voi, dar nici de la noi. E intre!

Incercati sa treceti in airplaine mode pentru cateva secunde, s-ar putea sa forteze alt IP la Vodafone, si implicit alta ruta (cu putin noroc, care sa si ajunga la destinatie).

 


Re: Dialog cu administrația orex

Sansa ca nu suntem captivi toti Vodafone! :rofl:

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Costin wrote:
ATENTIE - si in aceasta seara sunt asteptate intreruperi (una sau mai multe, variabile de la cateva secunde pana la maxim 5 minute).

...si azi

 


Re: Dialog cu administrația WAYNEN

Salutare ! Aș vrea ca la ultimul meu mesaj din topicul cu stațiile noi să ștergeți ghilimele de la Moovit ! Mi-am dat seama că le-am pus greșit acolo.

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Am rezolvat, vezi sa ai grija putin si la spatii, cel putin intre fraze cam lipsesc.  ;)

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Atentie, regulile tipografice spun ca semnele de punctuatie se pun lipite de cuvantul ce-l precede!
Regulamentul forumului precizeaza ca trebuie sa respecti regulile ortografice si ortoepice…
Spatiile se pun intre cuvinte! Semnele ortografice nu sunt cuvinte!!!

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Da, corect.

 


Re: Dialog cu administrația orex

Nu degeaba a existat un Indreptar ortografic, ortoepic si de punctuatie!

 


Re: Dialog cu administrația orex

V-as ruga sa reflectati la urmatoarele:
-schimbarea denumirii topicurilor:
1.1 Lucrari statia Eroilor 2 in Lucrari statia Eroilor M5;
1.2 Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 in Discutii - Lucrari statia Eroilor M5;
1.3 Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 in Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor (doar cea initiala putea sa sufere o adaptare);
1.4 POZE lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 in POZE lucrarile de adaptare in statia Eroilor (doar cea initiala putea sa sufere o adaptare);
1.5 POZE - Statia Eroilor 2 in POZE - Statia Eroilor M5;
De ce? Simplu! Ca nu exista Eroilor 2! :bere:

 


Re: Iunie 2021 gexge

Nu se văd imaginile...

 


Go to page:  1  ... 119 120 121 122 123 124 125  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420672 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use