Regiunile RomânieiMoldovaJudețul Iași

 

Topic: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP

65 posts, 24145 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5
 
 

📖 Pagination options
Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Puss in Boots

Da, pt primele 7 parca.

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP PTMZ

Sigur pentru 7? Că din ce am calculat, mai degrabă ar ajunge pentru 5, nu pentru 7. Valoarea contractului este de 137.311.968 RON, deci 5 tramvaie ar costa 42.909.990 RON.

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Puss in Boots

De-aia si ziceam parca. N-am stat sa calculez cred ca si Primarul a zis 5 candva si 7 altcandva.

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Puss in Boots

Vizita tovarasului in R.P. Polonă
FB_IMG_1620240500478.jpg (55.03 KB; downloaded 2251 times)
FB_IMG_1620240482954.jpg (88.43 KB; downloaded 2252 times)
FB_IMG_1620240488172.jpg (46.99 KB; downloaded 2250 times)

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP cris_m

Pozele au mai fost puse in alt topic si 2 nu cred ca mai exista Republica Populara Polona.  :?

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Puss in Boots

1. Nu vad ora la care au fost postate dincolo dar nu parea sa fie ceva nou pe sectiune cand le-am postat eu. Daca ma insel aia e. Poate am putea inchide topicurile astea de achizitii atunci? Daca ne ducem pe produs.
2. Asa e nu exista. S-a pierdut cumva spiritul de gluma pe forum?

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP cris_m

E postat cu 25 de minute inainte, dar nu e o problema catastrofala.  Intr-adevar, o sa inchid topicul acesta, iar discutiile si pozele vor fi postate in topicul dedicat vehiculelor in sine.
Legat de punctul 2, nu s-a pierdut, nu mi-am dat eu seama ca e in gluma.  :oops:

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Costin

Subiectul ar putea ramane deschis daca vor mai exista discutii sau noutati despre procedura de achizitie in sine, insa pentru vehicule, ramane subiectul dedicat lor - https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?t ... ageNum=1

 


Re: Achizitii de tramvaie noi prin MDRAP Puss in Boots

cris_m wrote:
E postat cu 25 de minute inainte, dar nu e o problema catastrofala.  Intr-adevar, o sa inchid topicul acesta, iar discutiile si pozele vor fi postate in topicul dedicat vehiculelor in sine.
Legat de punctul 2, nu s-a pierdut, nu mi-am dat eu seama ca e in gluma.  :oops:


Gluma era referitoare la Polonia, legat de Chirica sunt complet serios :-)))))
Cheers!

 


Go to page:  1 2 3 4 5
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Județul Iași  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422041 posts in 5257 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use