Parent forum: Infrastructura, utilitățile și serviciile publice din București

Topic: Canalizare

283 posts, 58448 views

Go to page:  1  ... 15 16 17 18 19 20 21

📖 Pagination options
  • Author: Cristi N
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Canalizare Cristi N

Dimex nu sunt chiar niste nimeni, din ce am vazut la benzinari, au avut destul de multe lucrari ca subcontractanti. Imi aduc aminte in special de lucrari  pentru imbunatatirea a capacitatii portante la pe santierele de autostrazi.

• Author: subway guru
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Canalizare subway guru

Poti nominaliza o lucrare concreta de canalizare? Nu de alta dar ca sa ne dumirim cam care e realitatea.
Sau macar niste date semnificative privind numarul de salariati?...ca eu sunt satul de firmulitele astea de apartament ce rasar ca ciupercile dupa ploaie...

• Author: Cristi N
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Canalizare Cristi N

Informatia e la un google search distanta:
  • 222 angajati in aprilie 2020 - articol in ZF: link
  • pagina de facebook e plina de poze/filmari de la lucrarile lor, de exemplu asta e baza lor de productie de la Nepos: link
  •  

• Author: PTMZ
    • Membru Gold
    • Posted:
    •  

Re: Canalizare PTMZ

PMB a lansat o licitație pentru supervizarea lucrărilor pentru obiectivul "Finalizarea Stației de Epurare Glina, reabilitarea principalelor colectoare de canalizare și a canalului colector Dâmbovița (Caseta) în Municipiul București - Etapa II”. Bugetul alocat este în valoare de 31.147.750 RON, cu finanțare europeană prin POIM. Ponderea punctajului:
    - 40% preț
    - 40% experiența experților-cheie
    - 20% metodologia de prestare a serviciilor
    Termene limită:
    - depuneri oferte: 29 martie
    - evaluări: 29 septembrie
    Link E-licitație: http://e-licitatie.ro/pub/notices/c-notice/v2/view/100113851

Go to page:  1  ... 15 16 17 18 19 20 21

📖 Pagination options
    Home page  • 
    Parent forum: Infrastructura, utilitățile și serviciile publice din București  • 
    Choose destination

Since , our 1687 forum members have written 330619 posts in 3963 topics and 414 subforums.
    Refresh interval: 30 minutes.

© 2009 - 2021 Asociația „Metrou Ușor”

Terms Of Use