Forum părinte: M4 • Discuţii, planuri, ştiri

Subiect: M4 Gara de Nord - Progresul

352 mesaje, 44400 vizualizări.
⚠  Reguli forum

Mergi la pagina:  1  ... 20 21 22 23 24 25 26

📖 Opțiuni paginare
  • Autor: zapacitu
  • Membru Silver
  • Scris:
  •  

Re: M4 Gara de Nord - Progresul zapacitu

Deziluzionat? Nu!

Dar nu ne-ai lasat sa ne jucam de-a titirezu prin parcul Izvor cu metroul  :rofl:

• Autor: Goldmund
  • Membru Silver
  • Scris:
  •  

Re: M4 Gara de Nord - Progresul Goldmund

Daca "liberalii" si cu cine or mai veni la putere langa ei(sic!) primesc cartonase rosii de la UE ca tara nu poate cheltui in 7 ani cca 80 miliarde euro, atunci chiar ca e grav! Eu zic ca din greseli(le altora e mai bine) invata si "ai nostri", iar banii(garla!) vor veni dupa ce Romania semneaza contractele(pt "200 km autostrada - cred ca s-a uitat un zero! - , magistrale metrou, c.f. modernizate si electrificate...", etc.) Partidul lui Ilici nu-i pasa de UE, dar astora poate, poate(se vede ca pe A10 se fac progrese uriase de cand liberalii si-au intrat in paine - si cútitul......
Iar  M4 pana la Progresu'  e pe lista scurta de investitii majore cu bani europeni.

• Autor: 1689
  • Membru Silver
  • Scris:
  •  

Re: M4 Gara de Nord - Progresu 1689

subway guru a scris:
[....]
8. In parcul Izvor mai sunt si alte subterane...
[...]

Cind am deschis subiectul referitor la acea excavatie imensa din parc din zona coltului spre UMV (aproximativ prin ‘88), mi s-a spus sa ma duc sa ma plimb, ca sint povesti...

Mergi la pagina:  1  ... 20 21 22 23 24 25 26

📖 Opțiuni paginare
Prima pagină  • 
Forum părinte: M4 • Discuţii, planuri, ştiri  • 
Alege destinația

Începând cu , cei 1688 utilizatori ai forumului au scris 330151 mesaje în 3958 subiecte și 414 sub-forumuri.
Interval de actualizare: 30 minute.

© 2009 - 2021 Asociația „Metrou Ușor”

Termenele și condițiile de utilizare

Întrebări frecvente - ghid de utilizare