Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Noul forum - sugestii și reclamații

681 posts, 142066 views
 
Go to page:  1  ... 23 24 25 26 27 28 29  ... 49
 
 

📖 Pagination options
Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

:?:
Trebuie să faci un minim efort să te obișnuiești cu ea ! Îți spun eu că nu e complicat, îți trebuie maxim 20 de ore !
Iar forumul are viteză foarte bună,  e de altundeva problema !

 


Noul forum - sugestii și reclamații Andrei Andraș

E o interfață mai aparte față de cea veche, într-adevăr necesită un anumit timp de acomodare. Eu m-am obișnuit repede cu ea, fiind printre cei care au folosit interfața veche până azi-dimineață. Ceea ce ador la noul forum este partea de scriere de mesaje, asta așa, ca un feedback.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii WT_fan06

În afară de mica „barieră” ce ține de acomodare (barieră fundamental omenească), noua platformă este superioară atât tehnic cât și estetic. Este un fapt obiectiv, dacă ați urmărit discuțiile din acest topic. Mai mult, această platformă urmează să fie perfecționată și după lansare, nu spune nimeni că totul este definitiv, pentru că se știe că mai sunt MULTE aspecte ce trebuie finisate. Toate la timpul lor!  :yes:

Restul cred că sunt exagerări, sincer.  :|

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Oricum unora nu le va placea si pace. E normal, nu e o problema.

Insa am pretentia ca feedbackul sa fie constructiv - plangerile doar de dragul de a te plange nu aduc nimic util care poate fi folosit in dezvoltări viitoare.

Legat de problema cu viteza semnalata mai sus, cu siguranta nu e de la forum in sine, mai ales ca fiind prima zi, forumul a fost monitorizat atent si nu am constatat probleme. Au fost cateva intreruperi cauzate de mine, intentionat, pentru diverse ajustari, dar nu au existat deloc episoade cu performante scazute.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii shoppy

La Metrouri, poate ar trebui facuta o categorie si pentru M7.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

E  de vreo 10 ani ! ( M 7 o găsești după M 6 )

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Cred ca shoppy se referea la categorie (adica discutii si lucrari separat, ca la M5 si 6). Subforum este deja, intr-adevar, dar nu e categorie. Sincer mie mi se pare prea devreme. Nu avem ce sa punem in categoria aia... Chiar si M6 a fost creata prea devreme dupa parerea mea, dar macar acolo ne-am bazat pe faptul ca exista o licitatie...

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii PaulIP

Nu stiu daca s-a mai pus problema, dar asa apare data mesajelor private la mine:
Screenshot 2020-11-10 094327.png (25.67 KB; downloaded 1686 times)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii cris_m

Din setari, modifica formatul datei, trebuie pus in armonie cu cel al noului forum. O sa te delogheze si dupa ar trebui sa fie in regula.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Nu te mai delogheaza, noua setare este preluata automat fara delogare.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii PaulIP

Multumesc mult!
Ca sugestie, o tema de noapte ar fi binevenita. Eu unul sunt "orbit" de atata alb si trebuie sa dau luminozitatea ecranului aproape la minim daca vreau sa petrec mai mult de 2-5 minute pe forum.

 



Re: Noul forum - sugestii si reclamatii cris_m

Cine navigheaza pe mobil are deja facilitatea asta din partea browserului ;)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii reiny2000

Sau pe desktop exista extensia dark reader. Desi face forumul sa se miste mai greu, modul in care schimba aspectul mi se pare "natural", in sensul ca seamana cu tema dark nativa si nu cu o simpla inversare de culori.

 


Go to page:  1  ... 23 24 25 26 27 28 29  ... 49
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419403 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use