Zona metropolitană BucureștiUnitățile de întreținere și exploatare ale STB

 

Topic: Autobaza Giurgiului

86 posts, 52316 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7
 
 

📖 Pagination options
Re: Autobaza Giurgiului andrei11

Vă spun absolut sigur că sindicatele în acea vreme NU aveau nicio putere de decizie în acest sens. Se ocupau cu bilete de odihnă, de tratament, cantina societății, repartiții apartamente, credite la mobilă, pomul de Crăciun ( pardon, de Moș Gerilă ), mai un cadou pentru o mamă eroină sau care avea ceva dificultăți materiale, grădinița întreprinderii. Cam pe aici se învârteau sindicatele. În alte direcții nu se duceau.

 


Re: Autobaza Giurgiului 1689

Ati uitat ceva esential: munca de propaganda ideologica.

 


Re: Autobaza Giurgiului shoppy

Asta este zvonistica specifica timpurilor, nu inchideau comunistii o autobaza ca s-a suparat careva pe tov. sef sau ca latrau niste caini si se plangeau niste babe reclamante.

 


Re: Autobaza Giurgiului barbuandrei

Intr-o vizita facuta in aceasta dimineata in Autobaza Giurgiului am putut remarca mai multe autobuze defecte ce au fost aduse de la Pipera cu remorcherul, o data cu mutarea garajului. Din pacate, asa cum spuneam si zilele trecute, acest garaj nu este inca pregatit pentru a putea fi folosit.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Autobaza Giurgiului GPS

Mai este autobuzul DAF?

 


Re: Autobaza Giurgiului ByOnu

Logistic pare aproape imposibil, daca nu chiar sinucidere curata sa inchizi Pipera inainte de a face operationala Giurgiului. :?

 


Re: Autobaza Giurgiului 1689

Nu este prima (si probabil nici ultima) data cind *TB ia masuri ilogice la comanda politica.

 


Re: Autobaza Giurgiului mihai565

Avem urmatoarele autobuze in curte :#4253,#4254,#4268 #4505.#4513,#4514,#4516,#4524,#4536,4877;#4922,#4986,#4992,#6220
4254.jpeg (151.39 KB; downloaded 6846 times)

 


Re: Autobaza Giurgiului MikeT

De cateva seri am observat flux de autobuze care se retrag in aceasta autobaza. Inseamna ca a devenit operationala.

 


Re: Autobaza Giurgiului ikarus13

Eu zic sa citesti forumul mai cu atentie.
De cateva zile stim ca autobuzele doar se parcheaza aici. De alimentat, spalat, control canal, se efectueaza la alte autobaze pentru moment.

 



Re: Autobaza Giurgiului AlexTennis2005

Îmi face cineva o lista cu autobuzele ce au ajuns aici de la Pipera, va rog? Pentru a actualiza lista cu autobuze.

 


Re: Autobaza Giurgiului andrei11

Din partea moderatorului:
Te rog frumos nu mai începe fraza cu <<Salut>>. Treci direct la subiect. Merci.

 


Re: Autobaza Giurgiului Mariusv

AlexTennis2005 wrote:
Îmi face cineva o lista cu autobuzele ce au ajuns aici de la Pipera, va rog? Pentru a actualiza lista cu autobuze.

Pai nu au ajuns aici toate autobuzele care erau ale garajului Pipera?

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Unitățile de întreținere și exploatare ale STB  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420712 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use