Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433253 views
 
Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102  ... 159
 
 

📖 Pagination options
  • Michael_ARI
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Michael_ARI

Ceea ce mă irită teribil, dragă „orex” este capacitatea noastră a românilor să ne dăm cu părerea anticipat înainte să vedem despre ce este vorba! Sunt deschis la orice sugestie ori critică însă numai după ce ai „temele” făcute, adică să-mi citești munca. Nu e musai să o faci, însă nici cu părerea nu prea ai cum să îți dai. Am sau nu am dreptate?

În altă ordine de idei, oare cum te-ai simți și mai ales cum ar fi trebuit să reacționezi dacă ai fi fost în locul meu. Întreb și eu așa... de amorul artei.

 


Re: Dialog cu administrația orex

AM FOST PUS LA COLT fara probleme!!
Inca de acum 5(cinci) ani si...am decis sa raman,  in pofida tuturor vicisitudinilor si iata-ma si astazi, dupa aproape un cincinal, cand.... ce sa vezi PUTEM DIALOGA ONORABIL, nu?!! Deci, nu mai recurge la judecati de valoare inoportune asupra membrilor, ci da dovada de combativitate si, daca exista soliditate(temeinicie), o sa vezi ca ai succes, garantat!!   ;)
PS
Vezi ca virgula o folosesti scolastic, nu ca o pauza intre propozitii! Stii tu unde ai facut-o! ;)

 


  • Michael_ARI
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Michael_ARI

Am fost orbit de spiritul „combativ”...  :popa:

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Stimate coleg, două exemple care îmi confirmă faptul că vreți să ne băgați revista pe gât...
Primul exemplu, cel cu metroul, ne dați o <<momeală>>  ( banală de altfel, arhicunoscută ). Cine vrea să știe continuarea trebuie să achiziționeze revista de la chioșc...La fel și exemplul doi. Un titlu, niște rânduri drept momeală, cine vrea continuarea 12 lei la chioșc...
uiu.jpg (122.32 KB; downloaded 1961 times)

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Din partea moderatorului :
Ca să stopăm această dispută inutilă.
Aveți două opțiuni :
a) Publicați integral povestea dvs în topicul adecvat.
b) Vă abțineți să ne dați numai momeli și să vă promovați revista.
_____________
Asta ca să vă încadrați în prevederile din Regulamentul forumului pe care cu siguranță NU l-ați citit.
_______________
Și da, deocamdată în acest forum eu moderez topice iar dvs sunteți user începător. Nu invers.

 


  • Michael_ARI
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Michael_ARI

andrei11 wrote:
Din partea moderatorului :
Și da, deocamdată în acest forum eu moderez topice iar dvs sunteți user începător. Nu invers.

Puteai să menționezi asta din start! Era mai simplu și zic eu clar pentru toți!

Doi la mână, nu este revista mea! Semnez doar articolele cu pricina. „Momeala” de care vorbiți este în fapt intro-ul articolului. Normele deontologice presupun stimate „moderator”, preluarea unui anumit număr de semne/cuvine, indiferent că vorbim de o postare pe Facebook ori de o trimitere la gazetă.  Din păcate, opțiunea oferită:
a) Publicați integral povestea dvs în topicul adecvat.

încalcă regulile de bun simț, normele deontologice, cât și legislație în vigoare, astfel că răspunsul meu este foarte simplu: NU, MULȚUMESC!

Dacă te face să te simți mai bine, șterge, te rog, cele două postări cu articolele mele. Cred că ar fi o lume mai bună fără ele!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Sorin62,

Aici: viewtopic.php?f=148&t=601&start=3612#p345242

Logurile forumului arata ultima interventie asupra unui mesaj de-al tau, realizata de un moderator, ca fiind o editare in 17 decembrie. Iar ultima stergere a unui mesaj de-al tau ai facut-o chiar tu, pe 13 decembrie. Parerea mea, fara nici o suparare, e ca ne confunzi cu un alt forum :)

Sper sa te lamureasca datele astea. Daca e vorba de ceva dinainte de 13 decembrie, continuam sa investigam. Te rog confirma ca ai citit mesajul, ca sa stim daca mai pastram "cazul" deschis.

 


Re: Dialog cu administrația Dragos31

Eroarea de mai jos mă întâmpină de mai bine de 8-10 ore la  momentul în care intenționez să postez un mesaj pe forum ...
20200201_201820.jpg (95.23 KB; downloaded 1796 times)

 


Re: Dialog cu administrația Mihai2005

Am pățit și eu acest lucru de multe ori când postam mesaje. Probabil ai folosit emoticoane care nu sunt acceptate pe acest site.
Alte motive nu pot invoca.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Mihai2005 are dreptate, folosesti emoticoane din telefon in loc pe cele ale forumului, atunci intampini eroarea asta.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

Rog modificarea numelui topicului viewtopic.php?f=80&t=4449 în „Licitații pentru troleibuze noi”, dat fiind faptul că pe lângă primele 26 de troleibuze vor mai sosi altele 25 care vor fi identice, diferența fiind doar proveniența banilor dedicați achiziției, unii de la MDRAP, unii accesați prin POR și consider inoportună crearea unui alt topic.

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Si sunt pe aceeasi procedura sau separat? Ca nu am urmarit.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

Primele 26 sunt prin MDRAP, iar pentru celelalte 25 s-a semnat azi contractul de finanțare prin POR.

 


Re: Dialog cu administrația Gabi23

Modificat.

 


Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419387 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use