Despre asociație și site-urile metrouusor.comAsociația "Metrou Ușor": Obiective, activități, proiecte, informații

 

Topic: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor”

73 posts, 63942 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6
 
 

📖 Pagination options
Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” mindmasster

La multi ani  :applause:  :applause:  :applause: Din pacate sambata sunt plecat din bucuresti si nu am cum sa particip la acesta intalnire. Mi ar fi placut sa ne cunoastem si sa ma intalnesc cu colegii mai vechi . Eu fac parte din acesta comunitate din 2010, aproape de la inceput. Succes in continuare cu ceea ce faceti si distractie placuta samabata.

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” SirVlady

La multi ani tuturor celor care fac parte din aceasta comunitate! Am aflat de acest forum de prin 2013, dar prin 2016 de abia mi-am facut curaj sa-mi fac un cont. Pana atunci doar ma informam de pe acest forum, iar acum am onoarea sa fiu si membru.  :)
Am aflat multe chestii pe care nu le stiam, iar acum, nu pot sa zic ca stiu chiar totul, dar stiu cat sa fie esentialul.  :yes:
Inca o data, la multi ani acestei comunitati, plina de oameni faini! La cat mai multi ani de activitate!  :bere:

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” cris_m

IMPORTANT!

Inscrierile s-au terminat aseara, asadar formularul nu mai este functional.
Cei care v-ati inscris la eveniment prin formular, ati primit pe mail un mesaj cu toate detaliile de maine si niste precizari extrem de importante.
Va rog sa verificati daca ati primit acest mail, iar in caz contrar sa semnalati acest lucru aici. Multumesc!

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” Dragos31

Un "La mulți ani!" si din partea mea - la 10 ani de MetrouUsor.  :bere:

Din păcate - chiar dacă mi-aș fi dorit să particip la evenimentul de azi - m-am hotarat greu și m-am înscris abia joi în jurul orei 19:00.

Se pare că a fost prea târziu - toate locurile fiind probabil ocupate la momentul la care am completat formularul - deci nu am mai prins loc in vagon.

Asa ca, chiar dacă nu am fost prezent in tramvai,  v-am zarit, intamplator ce-i drept, de la distanta in zona Dristor.

Asta e, poate voi avea ocazia să vă cunosc (si) în viața reală la alt eveniment.

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” BodoMinea

A fost super astăzi la întâlnire! Vă las cu câteva imagini capturate de mine, deși cu siguranță sunt colegi cu dotări tehnice mai performante și mai mult talent în acest sens. Dar până atunci, cam așa a fost:

Imagini mai puteți găsi și pe pagina de Facebook a asociației: https://www.facebook.com/MetrouUsor/pos ... 9676143749

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” ADK

Tare biletul și cu plăcuța de stație. Felicitări celor care au imaginația nelimitată! :applause:

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” Victor92

Cateva imagini de astazi de la mine. Multumesc echipei MU pentru invitatie  :bere:

Depoul Dudesti

















DSC_1145.JPG (154.9 KB; downloaded 7863 times)


De pe traseu



















 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” Victor92

Urmatoarele imagini.

DSC_0021.JPG (184.39 KB; downloaded 7862 times)




























 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” Victor92

Ultimele - din partea mea.























[

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” cris_m

Dragi colegi,

Ma bucur sa aud ca v-ati simtit foarte bine si ca v-au placut surprizele pregatite de colegii Robert24 (biletele), Celestin (compostorul), ByOnu si fratele sau (afisele cu statia "Metrou Usor", stickerele decupate...) macheta (albumul cu imagini vechi) si Utilizator anonim (macheta de Tatra). Tin sa va multumesc tuturor pentru prezenta la acest eveniment si celor care ati ajutat la concretizarea lui si sper ca astfel de evenimente sa fie mai dese!
Voi posta putinele fotografii pe care le-am facut astazi, mai mult am filmat pentru un viitor filmulet aniversar. Nu stiu cand il voi finaliza, sper ca destul de repede...  ;)

Pregatit de traseu
DSC_2894.jpg (826.54 KB; downloaded 7650 times)


Bilet aniversar
DSC_2897.jpg (584.38 KB; downloaded 7651 times)


Afisaj aniversar
DSC_2899.jpg (643.2 KB; downloaded 7652 times)


Compostor
DSC_2900.jpg (644.21 KB; downloaded 7650 times)


Macheta Tatra
DSC_2908.jpg (564.97 KB; downloaded 7650 times)


Parte din echipa Metrou Usor...
DSC_2930.jpg (1.04 MB; downloaded 7654 times)


DSC_2936.jpg (968.7 KB; downloaded 7673 times)


File de poveste...
DSC_2995.jpg (837.93 KB; downloaded 7654 times)


Imbarcarea spre depou!
DSC_3006.jpg (969.43 KB; downloaded 7650 times)

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” ADK

Ce traseu ați avut? după cum pare... Depou - șos. Ștefan cel Mare - Pasajul Basarab - șos. Viilor - Romprim - șos. Mihai Bravu - Depou. Fantastice și pozele de grup :), dar spre rușinea mea mai mult de 5 membri nu am recunoscut. Ați putea face o prezentare, să nu trecem pe stradă fără să nu ne cunoaștem? :D

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” andrei11

Da, traseul acela a fost. ( Linia 1 )

 


Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” cris_m

Prezentare dupa ordinea... literelor de pe tricou :)

1 - subsemnatul
0 - Trole

A - stefan_br
N - fratele lui byOnu, nu are cont aici
I - ikarus13

M - Celestin Draganescu
E - Gabi23
T - Robert24
R - TibiV
O - BogdanMD
U - Utilizator anonim

U - byOnu
Ș - GPS
O - macheta218
R - Victor92

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Aniversare „10 ani de Metrou Ușor” ADK

Am ”notat”. :lol: Pe Victor92 l-am recunoscut ușor că făcea poze chiar pe la fostul meu bloc din Buzău (la depoul CFR). :lol:

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Asociația "Metrou Ușor": Obiective, activități, proiecte, informații  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419387 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use