Zona metropolitană BucureștiGeneralități despre transportul în comun din București și Ilfov

 

Topic: Accidente / incidente

4883 posts, 1279235 views
 
Go to page:  1  ... 221 222 223 224 225 226 227  ... 349
 
 

📖 Pagination options
Re: Accidente / incidente andreir14

Cred ca despre acelasi accident e vorba, din moment ce autobuzul implicat a fost fotografiat pe Calea Plevnei, adica in zona unde se afla Brico Depot Giulesti.

 


Re: Accidente / incidente Gabi23

4661-163 e un accident foarte grav...
Sunt si răniți și multe pagube.
20190429_125515.jpg (3.49 MB; downloaded 2698 times)

 


Re: Accidente / incidente Dragos31

Totusi... cum? :shock:  :shock:  :shock:

 


Re: Accidente / incidente Calaretul

Un comentariu al unui martor la accident : "Duba care venea dinspre Giulesti forteaza semaforul loveste busul lateral dreapta soferul busului cade de la volan, buzul continua deplasarea "

 


Re: Accidente / incidente Andrei98

Se vede ca intrat puternic rau de tot acolo, s-a deformat si structura autobuzului si din cauza asta vad ca s-au spart si toate geamurile, clar nu il mai repara nimeni...

 



Re: Accidente / incidente Alex21

O fi baut soferul....... :o  :shock:

 


Re: Accidente / incidente Costin

Alex21, ai citit stirea de mai sus, sau scrii sa te afli in treaba?

Avertisment, nr 1, conform regulamentului.

 


Re: Accidente / incidente 1689

Ma tem ca e irecuperabil...Faptul ca atitea geamuri laterale sint sparte ma face sa cred ca sasiul e deformat. Plus plafonul care e practic rupt in partea frontaka...

 


Re: Accidente / incidente punmeister

Daca sunt dispusi sa dea bani il rezolva cei de la MB Romania.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Accidente / incidente Utilizator anonim

Depinde si modul si cum pot fi luati banii pentru asigurare, daca nu este acoperit, e istorie.

 


Re: Accidente / incidente Andrei98

Nu cred ca se mai poate repara daca sasiul e indoit, se vede ca e deformat cu totul, altfel nu se spargeau toate geamurile...

 


Re: Accidente / incidente Victor92

Eu zic sa asteptam un comunicat oficial din partea autoritatilor in care sa se mentioneze concret ceea ce s-a intamplat.
Cineva a spus mai sus ca si o duba ar fi fost parte la acest accident grav...

 


Re: Accidente / incidente Dragos31

In jurul orei 14:20 am "aterizat" si eu la fata locului, cu ajutorul lui 329(pe aceasta cale ii multumesc vatmanului pentru ca m-a asteptat si nu mi-a inchis usa in nas :P ). Presa ajunsese si ea, si incerca sa afle cum a "sarit" autobuzul de pe sosea...











La ora 14:30, incepe operatiunea de "extragere" a autobuzului din imobilul in care acesta ramasese intepenit...











In jurul orei 14:45, cu ajutorul lui B 18 SPB, 4661 este repus pe sosea si tractat la Autobaza Militari.









Dupa cum a spus si Victor92, a fost avariata o duba, dar si doua masini...



 


Go to page:  1  ... 221 222 223 224 225 226 227  ... 349
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Generalități despre transportul în comun din București și Ilfov  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421190 posts in 5246 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use