Totul despre transporturi şi infrastructura adiacentăTransport rutierAutobuze, autocare, microbuzeMercedes-Benz

 

Topic: Mercedes-Benz ”Sprinter”

8 posts, 2693 views
  • ADK
  • Posted:
  •  

Mercedes-Benz ”Sprinter” ADK

Câteva exemplare ale firmei SC Trans Expres SRL din Buzău, microbuze ce fac deobicei traseele de convenție la Avicola (Aaylex Prod/Cocorico) și trasee precum Buzău-Rușețu/Mărgineanu.
De la stânga la dreapta: B 486 EXP (reînmatriculat, nu-i cunosc numărul actual), TM... (B 489 EXP actual), BZ 81 EXP și BZ 83 EXP.
MB Sprinter.jpg (121.37 KB; downloaded 2487 times)

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” ADK

PH 06 GON, una dintre cele 2-3 mașini ale DST care ”domiciliază” în Buzău, luând zilnic angajații de prin diverse sate pentru o fabrică din Ploiești (nu mi-o mai aduc aminte) de huse de piele. 8-)
În Cireșanu, jud. PH.
PH06GON.jpg (117.68 KB; downloaded 2486 times)

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” ADK

Unul dintre noile modele de Sprinter, surprins în parcarea Kaufland Nord Buzău.


 


  • anndrei
  • Posted:
  •  

Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” anndrei

Cam uratel noul Sprinter.

 


Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” Andrei98

Probabil arata mai bine intr-o versiune full option sau macar una in care sa fie vopsita si bara, asta dupa ce ca e posibil sa fi fost de marfa mai e si o versiune cheala  :lol:

 


  • anndrei
  • Posted:
  •  

Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” anndrei

Clar a fost de marfa si modificat de firma DLS cu materiale turcesti si chinezesti...

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” ADK

anndrei wrote:
Cam uratel noul Sprinter.

Asta voiam să zic și eu. :lol: Spatele e cam leit cu cel de Crafter, nu am aruncat un ochi în interior dar cred că e tot la fel.

 


Re: Mercedes-Benz ”Sprinter” Antonio Mitkov

Two Mercedes-Benz Sprinter from Romania in Vidin/Bulgaria.






 


Home page  • 
Parent forum: Mercedes-Benz  • 
Choose destination

Since our 2289 forum members have written 421505 posts in 5251 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use