Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440535 views
 
Go to page:  1  ... 2 3 4 5 6 7 8  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

Numai utilizatorii de la bronze in sus au acces la mesageria privata.

 


Re: Dialog cu administratia adifig2001

Pot sa primesc "rang bronze" daca am fost cuminte (mai putina activitate)? :oops:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Rangurile se castiga, nu se dau la solicitare. Totul scrie in regulament.

 



Re: Dialog cu administratia Costin

Nu cred ca avem ce sa facem... sugestia mea e sa te dezabonezi si apoi sa te abonezi la loc. De data asta nu a mai fost nici un eveniment care sa perturbe functionarea forumului...

 


Re: Dialog cu administratia icee

cos wrote:
Nu cred ca avem ce sa facem... sugestia mea e sa te dezabonezi si apoi sa te abonezi la loc. De data asta nu a mai fost nici un eveniment care sa perturbe functionarea forumului...


exista vreun script pt abonare care ruleaza la x minute sau se modifica instant ?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Abonarea este retinuta in baza de date, probabil pe baza unui cookie. Daca expira acel cookie e posibil sa se reseteze abonarea. Sincer nu stiu exact dar nici nu avem acces la abonari, deci sigur nu am facut noi ceva, ca la baza de date nu am umblat.

 


Re: Dialog cu administratia marian51

Buna seara numele meu de utilizator era marian pana acum cateva zile,dupa care nu am mai putut sa accesez acel cont si mi-am facut acest nou cont.Avand in vedere ca sant inscris pe acest forum din decembrie 2009 as vrea sa stiu ce s-a intamplat cu contul meu si daca pot sa-l recuperez.Mentionez ca nu am uitat parola si mail-ul  este aceelasi.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Verificati din nou. Contul marian exista.
Daca reusiti sa va logati cu el dati-ne de stire sa va stergem contul nou creat.
Multumim.

 


Re: Dialog cu administratia Aron

Se fac schimbari pe forum sau activitati de mentenanta? Deoarce de 2 zile nu reusesc sa intru pe forum. Mai exact apare eroarea cu: "Oops google nu ar reusit..." iar dupa al 2-lea sau al 3-lea refresh intra. Iar tactica asta trebuie sa o abordez la fiecare topic la care intru, adica de fiecare data cand trebuie sa incarce o alta pagina a forumului. So, solutii cineva :?:  :D

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Eu nu am avut absolut nici o problema.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Goleste cache-ul in optiunile browser-ului. Am avut probleme cu alte site-uri.

 


Re: Dialog cu administratia marian51

Buna ziua, vad ca nu mai reusesc sa intru pe vechiul cont asa ca, cu parere de rau raman cu acest cont, ca nou venit.

 


Re: Dialog cu administratia Radu Stanescu

Imi puteti schimba nickname-ul? din Udar in Radu Stanescu? E timpul sa evoluez  :D

 


Go to page:  1  ... 2 3 4 5 6 7 8  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420547 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use