Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440553 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia florin

Tapatalk permite de ex. urmarirea mesajelor noi (similar "Vizualizare mesaje noi" din versiunea full), optiune care pare sa lipseasca din varianta mobila. Si un "click" pe thread ma duce la ultimul mesaj necitit.

Navigarea e mai usoara, mai putine "click-uri" pentru orice. Pentru a trece la urmatoare pagina e suficient un swipe, in interfata mobila sunt nevoit sa apas pe un buton minuscul si apoi pe "urmatorul".
In plus pot schimba tema a.i. sa am fundalul negru, ceea ce inseamna consum mult redus de baterie pt modelul meu de telefon (ecran Amoled).

Si postarea e mai usoara, in interfata mobila am dat "trimitere" de 3 ori gresit pentru ca butonul e prea aproape de casuta cu text (care la randul ei e prea mica).

Sincer, varianta mobila este inutila pentru mine, nu are sens sa ma chinui.

 


Re: Dialog cu administratia savagedanyro

Punctual:

-eu nu am reclame deoarece aplicatia o am in versiune VIP.
-am toate forumurile urmarite in aceeasi aplicatie si pot jongla usor intre ele, ceea ce in browser e aproape imposibil.
-exista mai multe optiuni de navigare intre subiectele aceluiasi forum.

Nu vreau sa dau exemple de forumuri concurente pentru a nu se considera reclama , dar momentan aplicatia suporta multe forumuri din Romania , realizate pe multe platforme, unele stock altele modificate, pe langa cele enorm de multe internationale.

Pe langa forumurile de care spuneam ca ar putea fi considerate reclama , va pot da alte exemple fara acest risc:  Softpedia (cel mai mare forum din Romania, ca o curiozitate si acest forum are o platforma mobila proprie foarte buna , dar au ales si integrarea Tapatalk) , RATT (forumul regie de transport al TM ) , Waze (forumul oficial al aplicatiei), Nikonisiti.ro , Tenis de masa (forum specializat), LAB501, si multe alte exemple.

 


Re: Dialog cu administratia icee

Salut,

De ceva timp nu mai primesc notificari pentru abonarile de la forum. Nici macar in spam nu ajung..

Vreo idee de ce?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Ne'ai ajuta daca ne'ai spune de cand nu mai primesti notificarile...

 


Re: Dialog cu administratia icee

de peste 2 saptamani.

Acum m-am abonat la topicul asta si a venit mail...

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Noi nu am schimbat nimic la sistemul de mail-uri... o sa mai verific o data sa fiu sigur. Inteleg ca acum merge sau a fost doar o intamplare?

 


Re: Dialog cu administratia icee

acum merge la topicul aista. la celelate nu stiu, ar trebui sa posteze cineva ca sa vad..

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Spune la ce topic, poate "bag" eu un blabla.

 


Re: Dialog cu administratia icee

oricare din Magistrala 5 de metrou Bucureşti - Lucrări în 2011-2013

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Rezolvat, am postat la Discutii - Lucrari PSS Opera.  ;)

 



Re: Dialog cu administratia andrei11

Rezolvat inca odata.  ;) . Daca nu citeste guru Administrativul nu o sa prea inteleaga postarea mea.  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia icee

A venit mailul.. ciudat  :?

La celelate insa nimic .. liniste  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Eventual verifica'ti "abonamentele" pentru toate subiectele / forumurile. Acum o luna (cu aproximatie) s'a mutat firma de hosting (adica, fizic, cu servere cu tot) si au mai fost niste mici probleme in baza de date. Noi le'am remediat, dar e posibil sa se fi resetat anumite preferinte ale userilor. E singura intamplare de ordin tehnic pe care o pot pune in legatura cu problema ta, in rest nu s'a modificat nimic.

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420548 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use