Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTroleibuze STB

 

Topic: Discuții diverse

355 posts, 110447 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 26
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii diverse PREZIOSO

Vor primi si troleele reclame asemanatoare celor de pe Citaro?

 


Re: Discutii diverse autob368

Atat autobuzele Mercedes Citaro, cat si tramvaiele si, mai nou, troleibuzele Irisbus Citelis au primit astfel de reclame.

Si in plus de asta te rog sa citesti si ce s-a postat mai sus... :!:
Chiar Sprinter a scris ca au primit si troleibuzele reclame... nu conteaza neaparat la ce se face reclama: BCR, BRD sau Pepsi.  ;)

 


Re: Discutii diverse PREZIOSO

Am citit ce scria mai sus, insa ma refeream la reclamele cu Pepsi sau altele asemanatoare, nu cele de la BRD/BCR :twisted:

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Dr2005

O să apară reclame în funcţie de interesul celor care vor reclame, nu e logic asta?

 


Re: Discutii diverse ByOnu

Dr2005 wrote:
O să apară reclame în funcţie de interesul celor care vor reclame, nu e logic asta?


Totusi, imi place noul stil de a accepta reclame. Nu-mi placea inainte cand toate aveau reclame amestecate. Macar acum stim ca sunt niste reclame ca'lumea, aplicate frumos. Inainte era o 'pestritarie' - asta pentru a-l cita pe Udriste. :D

 


Re: Discutii diverse Aron

astazi am vazut un irisbus cu reclama de la BCR....destul de frumos...si eu care credeam ca pe citelis este cel mai greu de pus reclame....avand spatiu mic si acela nu e plat ca la citaro..."e cu schema" :D  :D

 


Re: Discutii diverse autob368

De ce repeti intrebarea? Poate ca nu il "stie" nimeni daca intr-o saptamana nu ti s-a raspuns  :!:  Este asa important??? Poate il cunosti tu...
Lasand gluma la o parte, te rog nu mai repeta intrebarile fara sens...  ;)

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Dr2005

O soluţie bună să cunoşti şoferul e să te duci pe traseu şi să vorbeşti cu el, dacă chiar ai ceva de rezolvat cu el.  :lol:

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Utilizator anonim

Solutia lui Dragos e cea mai buna, nu suntem site de chat sau matrimoniale asa ca intrebarile de genul ala nu isi au rostul.

 


Re: Discutii diverse Axel

Nu stiu unde s-ar potrivii asa ca pun aici.

Priviti civilizatia calatorului. :?  :twisted:
Astazi 18.06.2012. Ikarus-ul 5104 de pe linia 97 circula cu trapa aruncata pe acoperis. :shock:
Cred ca un calator a dat cu pumnul in trapa si aceasta a zburat pe acoperis. :?
5104-trapa.jpg (85.87 KB; downloaded 4317 times)
5104-97,18.07.2012.jpg (92.85 KB; downloaded 4319 times)

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Dr2005

Trapa aia se poate scoate uşor, probabil cineva a confundat mânerul ieşirii de urgenţă cu cel pentru deschis trapa.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse Utilizator anonim

Troleibuz pe Bd Timisoara  :D  :o  :shock:  :twisted:  :evil:  :mrgreen:  :ugeek:  :|  :x

ret.JPG (269.07 KB; downloaded 4206 times)

 


Re: Discutii diverse Gabi23

Eu vreau troleibuz pe Moinesti  :ugeek:  :lol:  

 


Re: Discutii diverse georgica2704

Au aparut din nou Ikarusuri pe linia  ;) 91. Ieri la prima ora 5251 era la datorie.

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 26
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Troleibuze STB  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 422243 posts in 5260 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use