MetrouTrenurile de metrou din București

 

Topic: Repartizarea trenurilor de metrou

107 posts, 58990 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7 8
 
 

📖 Pagination options
  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Repartizarea trenurilor de metrou sab

Sunt destule IVA, nu va impacientati, BM-urile sunt doar ca exceptie pe M3... ;)
Cat despre curatenie, asta este...Este vina celor care se ocupa de trenuri, nu vina trenurilor in sine. Este rusinos, dar asta este...Intr-o zi am calatorit cu o frumusete de.."voma" pe podeaua ultimului vagon (imi cer scuze fata de persoanele sensibile, dar asta este realitatea).

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou Gabi23

Cate Bombardiere circula maxim pe M2 la ora de varf? Intreb asta doarece la un moment dat in urma cu vreo 2 ani erau folosite cele 18 + 4 capitale (ultimele). Apoi capitalele revenisera pe M1/M3 si erau folosite doar florile pe M2. Astazi am calatorit cu "Budapesta" si cu "Vilnius" pe M2. Care mai este situatia exacta?

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou andrei11

Cred ca ai dat peste numarul corect. 22 sau 23 stiam eu.

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou Slasher1985

Cu siguranta metroul ar trebui sa nu mai opreasca in statiile din centru in timpul manifestatiilor. Stie cineva daca aseara metrourile au oprit in statiile din centru ?

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou ByOnu

Slasher1985 wrote:
Cu siguranta metroul ar trebui sa nu mai opreasca in statiile din centru in timpul manifestatiilor. Stie cineva daca aseara metrourile au oprit in statiile din centru ?


Conform stirilor de la orele 21 pana la inchiderea programului statiile Universitate si Unirii (posibil ambele) au fost inchise.

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou Gabi23

La 22:25 eu am intrat la metrou la statia Universitate... si am urcat in "Margareta" spre Pipera. Posibil dupa sa fi fost oprit din cauza haosului dinspre Unirii  :roll:. SI metrourile ar trebui sa opreasca ca poporul simplu nu merge cu limizinele ca la Cotroceni  ;). Posibil sa fi fost inchise si pentru ca de exemplu, atunci cand am intrat eu tuburi de gaze lacrimogene fusesera aruncate in pasajul de la Universitate...

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Repartizarea trenurilor de metrou Dr2005

Închizi transportul, închizi camerele publice, iar la TV îi dai doar pe ăia care aruncă cu pietre... ăsta e un exemplu de tentativă de muşamalizare.

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou subway guru

Din cate stiu eu metroul a circulat tot timpul si nu s-a 'inchis' nici-o statie...la stiri se mai arunca tot felul de zvonuri...

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou Dominatrix

andrei11 wrote:
Cred ca ai dat peste numarul corect. 22 sau 23 stiam eu.
22-23 cu tot cu rezerve. In traseu nu au circulat niciodata simultan mai mult de 20, si asta la ora de varf de dimineata.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Repartizarea trenurilor de metrou Utilizator anonim

In aceasta seara pe M3 circulau BM si vreo 2-3 IVA  8-)

 


Re: Repartizarea trenurilor de metrou Gabi23

Pe M1 de cand circula dimineata tren suplimentar intre Dristor 2 si Crangasi? Ca dimineata pe la 8:30, m-am trezit cu TEM-ul IVA 020-xxx-xxx, care a sosit in statie cu calatori dinspre Dristor, a rebrusat si plecat inapoi cu calatori spre Dristor 2... Avea 2 echipaje de cate 2 mecanici in fiecare capat.

 



Re: Repartizarea trenurilor de metrou ByOnu

Haga este azi pe M2.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Repartizarea trenurilor de metrou Utilizator anonim

De saptamana aceasta a inceput trecerea la programul de vara cu mai putine trenuri, de saptamana viitoare se va mai face o reducere usoara urmand ca sa se faca ajustari in functie si de aglomeratie.
De saptamana aceasta din 13 ture pe M3, 6 sunt deservite de BM iar de saptamana viitoare in functie de alocare vor fi 8 din 12. 8-)

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7 8
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Trenurile de metrou din București  • 
Choose destination

Since our 2385 forum members have written 430486 posts in 5346 topics and 517 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use