Zona metropolitană BucureștiTotul despre BucureștiInfrastructura, utilitățile și serviciile publice din București

 

Topic: Infrastructura telecom (NetCity)

245 posts, 107851 views
 
Go to page:  1  ... 7 8 9 10 11 12 13  ... 18
 
 

📖 Pagination options
Re: NetCity ByOnu

Batalia greilor, 6000 VS 100!  :lol:

 


Re: NetCity Dominatrix

REPORTAJ E ilegal, dar ieftin. Cum s-a umplut Bucureştiul de cabluri VIDEO


http://www.realitatea.net/reportaj-e-il ... 25930.html

 


Re: NetCity Mokele

La un an de la construirea santurilor net city, situatia se prezinta cam asa )in fata la Marriott)
Fotografie0889.jpg (105.27 KB; downloaded 5551 times)
Fotografie0885.jpg (106.13 KB; downloaded 5545 times)

 


Re: NetCity Nightwolf

florin wrote:
Dr2005 wrote:
NetCity e monopol UTI, prin urmare preţurile chiriei au tot crescut.


Poţi să susţii această afirmaţie sau iar vorbim ca să ne aflăm în treabă?


Da pot sa sustin aceasta afirmatie si eu ...

 


Apărătorii Patriei misterr

Ei există! Sînt printre noi!!!



Fotografie0443.jpg (110.88 KB; downloaded 5073 times)

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: NetCity Dr2005

După număr, maşina e de la UPC, preluată de la Astral, care a cumpărat-o odată cu CVR, în 2005. Şi când ne gândim că CVR a fost prima firmă privată cu cablurile îngropate...  :lol:

 


Re: NetCity Nightwolf

Dr2005 wrote:
După număr, maşina e de la UPC, preluată de la Astral, care a cumpărat-o odată cu CVR, în 2005. Şi când ne gândim că CVR a fost prima firmă privată cu cablurile îngropate...  :lol:


Ce ironie :) Si aveau chiar o calitate demential de buna ...

 


Re: Apărătorii Patriei misterr

Un mic avertisment?



Fotografie0456.jpg (115.72 KB; downloaded 5071 times)

 


Re: NetCity bercenicity

In ultima vreme e asa prin destule locuri prin Berceni... cam periculos daca esti cu bicicleta sa iei niste cabluri d-astea  :cry:

 


Re: Apărătorii Patriei danutzu_2910

misterr wrote:
Un mic avertisment?

Nu e un avertisment, acu doua nopti au fost date jos (a se citi "taiate") de pe stalpi TOATE cablurile de pe sos Berceni

 


Re: Apărătorii Patriei misterr

Ce bine am dormit... și ce frumos am visat...
Și cînd ne-am trezit era dimineață... și cablurile erau la locul lor...



P1020902.JPG (133.28 KB; downloaded 4934 times)



P1020904.JPG (109.96 KB; downloaded 4937 times)

 



Re: NetCity bercenicity

Cu steluta, avand in vedere recentul conflict RCS-RDS si Antenle grupului Intact...

 


Re: NetCity LArSON

Razbunarea trustului pentru ca nu li s-au platit banii ceruti :D (Stiti voi, scandalul cu Antenele scoase de pe Digi)

 


Go to page:  1  ... 7 8 9 10 11 12 13  ... 18
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Infrastructura, utilitățile și serviciile publice din București  • 
Choose destination

Since our 2708 forum members have written 464825 posts in 5802 topics and 542 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use