Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: V3A-93

2175 posts, 885735 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 29 30 31 32 33 34 35  ... 156
 
 

📖 Pagination options
Re: V3A-93 Axel

166 pe Bd.1 Decembrie 1918.
166-40,23.02.2012..JPG (102.34 KB; downloaded 3738 times)

 



Re: V3A-93 SprinterXP

057, 165 si 254 la Dr. Felix




057 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr



165 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr



254 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 Utilizator anonim

057 si 112 la Vitan

IMG_3234.JPG (347.95 KB; downloaded 3562 times)


IMG_3253.JPG (366.88 KB; downloaded 3566 times)

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 Utilizator anonim

220 pe liniile 7,8,25 in 2006-2007.

220-007-03.JPG (285.06 KB; downloaded 3523 times)


220-008-01.JPG (227.49 KB; downloaded 3513 times)


220-025-01.JPG (246.68 KB; downloaded 3509 times)

 


Re: V3A-93 Dominatrix

Ultima fotografie e facuta in primele saptamani de existenta a liniei 25, nu-i asa? Sa inteleg ca si atunci nu existau decat 2-3 persoane in toata regia care sa se ocupe de setarea afisajelor electronice pentru traseele noi infiintate? :twisted:

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 Utilizator anonim

Nu au existat niciodata prea multe persoane care sa se ocupe de afisaje in RATB. Acum sunt cativa din inginerii mai tineri din depourile Alexandria si Dudesti care se ocupa de acestea.

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 Dr2005

... plus că la data aia, pe 25 intrau V2A-urile rămase la Giurgiu (că atunci existau). V3A-93-urile mergeau pe 11 (cea mai bună linie care exista în Ghencea după 41... evident, s-a scos de acolo, că trebuie şi 173 să transporte ceva).

 


Re: V3A-93 georgica2704

erau V2A si pe linia 11, de multe ori am mers cu 4019 in ultimile luni de viata pe linia 11. ;)

 


Re: V3A-93 SprinterXP

296 si 362 pe Bd. Ghencea




296 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr



362 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

 


Re: V3A-93 Gabi23

029 retragandu-se la depou




029 - RET - 02.03.2012 by Gabriel Dumitriu, on Flickr

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: V3A-93 Utilizator anonim

308, 214, 152, 124, 220

IMG_3743.JPG (348.09 KB; downloaded 3245 times)


IMG_3749.JPG (351.06 KB; downloaded 3244 times)


IMG_3764.JPG (246.79 KB; downloaded 3244 times)


IMG_3765.JPG (243.5 KB; downloaded 3241 times)


IMG_3775.JPG (387.81 KB; downloaded 3243 times)

 


Re: V3A-93 Axel

162 pe linia 16 in terminalul temporar '' Lacul Tei ''. 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=knFgAIlhDDQ&list=UUsJwz3hzhLDNt4osFxCOQDw&index=1&feature=plcp
162-16,03.03.2012..JPG (169.59 KB; downloaded 3793 times)
162-vedere spate,16,03.03.2012..JPG (202.17 KB; downloaded 3801 times)

 


Re: V3A-93 Gabi23

362 cu o tona de jeg pe el  :evil:




362 - 41 - 04.03.2012 by Gabriel Dumitriu, on Flickr

 


Go to page:  1  ... 29 30 31 32 33 34 35  ... 156
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2710 forum members have written 465039 posts in 5810 topics and 544 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use