Topic: V3A-93
2201 posts, 884820 views
📖 Pagination options
-
- Axel
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Axel
166 pe Bd.1 Decembrie 1918.
166 pe Bd.1 Decembrie 1918.
166-40,23.02.2012..JPG (102.34 KB; downloaded 3732 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
- SprinterXP
-
Posted:
-
Re: V3A-93
SprinterXP
057, 165 si 254 la Dr. Felix

057 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

165 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

254 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr
057, 165 si 254 la Dr. Felix

057 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

165 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

254 - 1 - 27.02.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Utilizator anonim
057 si 112 la Vitan
057 si 112 la Vitan
IMG_3234.JPG (347.95 KB; downloaded 3556 times)
IMG_3253.JPG (366.88 KB; downloaded 3560 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Utilizator anonim
220 pe liniile 7,8,25 in 2006-2007.
220 pe liniile 7,8,25 in 2006-2007.
220-007-03.JPG (285.06 KB; downloaded 3517 times)
220-008-01.JPG (227.49 KB; downloaded 3507 times)
220-025-01.JPG (246.68 KB; downloaded 3503 times)
-
- Dominatrix
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Dominatrix
Ultima fotografie e facuta in primele saptamani de existenta a liniei 25, nu-i asa? Sa inteleg ca si atunci nu existau decat 2-3 persoane in toata regia care sa se ocupe de setarea afisajelor electronice pentru traseele noi infiintate?
Ultima fotografie e facuta in primele saptamani de existenta a liniei 25, nu-i asa? Sa inteleg ca si atunci nu existau decat 2-3 persoane in toata regia care sa se ocupe de setarea afisajelor electronice pentru traseele noi infiintate?
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Utilizator anonim
Nu au existat niciodata prea multe persoane care sa se ocupe de afisaje in RATB. Acum sunt cativa din inginerii mai tineri din depourile Alexandria si Dudesti care se ocupa de acestea.
Nu au existat niciodata prea multe persoane care sa se ocupe de afisaje in RATB. Acum sunt cativa din inginerii mai tineri din depourile Alexandria si Dudesti care se ocupa de acestea.
- Dr2005
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Dr2005
... plus că la data aia, pe 25 intrau V2A-urile rămase la Giurgiu (că atunci existau). V3A-93-urile mergeau pe 11 (cea mai bună linie care exista în Ghencea după 41... evident, s-a scos de acolo, că trebuie şi 173 să transporte ceva).
... plus că la data aia, pe 25 intrau V2A-urile rămase la Giurgiu (că atunci existau). V3A-93-urile mergeau pe 11 (cea mai bună linie care exista în Ghencea după 41... evident, s-a scos de acolo, că trebuie şi 173 să transporte ceva).
- georgica2704
-
Posted:
-
Re: V3A-93
georgica2704
erau V2A si pe linia 11, de multe ori am mers cu 4019 in ultimile luni de viata pe linia 11.
erau V2A si pe linia 11, de multe ori am mers cu 4019 in ultimile luni de viata pe linia 11.
- SprinterXP
-
Posted:
-
Re: V3A-93
SprinterXP
296 si 362 pe Bd. Ghencea

296 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

362 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr
296 si 362 pe Bd. Ghencea

296 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr

362 - 41 - 1.03.2012 (800x600) by SprinterXP, on Flickr
-
- Gabi23
-
Posted:
-
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Utilizator anonim
308, 214, 152, 124, 220
308, 214, 152, 124, 220
IMG_3743.JPG (348.09 KB; downloaded 3239 times)
IMG_3749.JPG (351.06 KB; downloaded 3238 times)
IMG_3764.JPG (246.79 KB; downloaded 3238 times)
IMG_3765.JPG (243.5 KB; downloaded 3235 times)
IMG_3775.JPG (387.81 KB; downloaded 3237 times)
-
- Axel
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Axel
162 pe linia 16 in terminalul temporar '' Lacul Tei ''.
http://www.youtube.com/watch?v=knFgAIlhDDQ&list=UUsJwz3hzhLDNt4osFxCOQDw&index=1&feature=plcp
162 pe linia 16 in terminalul temporar '' Lacul Tei ''.
http://www.youtube.com/watch?v=knFgAIlhDDQ&list=UUsJwz3hzhLDNt4osFxCOQDw&index=1&feature=plcp
162-16,03.03.2012..JPG (169.59 KB; downloaded 3787 times)
162-vedere spate,16,03.03.2012..JPG (202.17 KB; downloaded 3795 times)
-
- Gabi23
-
Posted:
-
📖 Pagination options


