Topic: V3A-93-CH-PPC
2731 posts, 1013536 views
📖 Pagination options
-
- sloppy
-
Posted:
-
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
Teoretic nu, dar e posibil sa mai apara extrem de rar in weekend, cu titularii vagonului. In 32 in general sambata si duminica apar mai mult de 1 vagon.
sloppy wrote:
Pe 11 mai baga CH-PPC?
Teoretic nu, dar e posibil sa mai apara extrem de rar in weekend, cu titularii vagonului. In 32 in general sambata si duminica apar mai mult de 1 vagon.
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
172, 224, 4023 dupa greva spontana, pe linia 41
172, 224, 4023 dupa greva spontana, pe linia 41
172 - 41 - 15.07.2011.JPG (727.82 KB; downloaded 2953 times)
224 - 41 - 15.07.2011.JPG (554.05 KB; downloaded 2953 times)
4023 - 41 - 15.07.2011.JPG (638.23 KB; downloaded 2957 times)
- adrian buda
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
adrian buda
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
@maria23: Daca nu stii, nu mai scrie de dragul de a scrie mesaje eronate!!!De la infintarea liniei 1 vagoanele CH-PPC de la Dudesti circulau doar pe inelul exterior, existand o problema la Eroii Revolutiei.
@adrian buda: Inceapand de saptamana acesta, da, au inceput sa circule vagoane si pe inelul interior Vitan>>> Pasaj Basarab >>> Banu Manta >> Bucur Obor.
maria23 wrote:adrian buda wrote:
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
Ele au circulat de cand s-a infintant linia 1 si sunt ale Depoului Dudesti
@maria23: Daca nu stii, nu mai scrie de dragul de a scrie mesaje eronate!!!De la infintarea liniei 1 vagoanele CH-PPC de la Dudesti circulau doar pe inelul exterior, existand o problema la Eroii Revolutiei.
@adrian buda: Inceapand de saptamana acesta, da, au inceput sa circule vagoane si pe inelul interior Vitan>>> Pasaj Basarab >>> Banu Manta >> Bucur Obor.
- adrian buda
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
adrian buda
Multumesc, Gabi! Oricum, astazi am fost "pe teren" si am vazut aceasta modificare.
#4032 pe inelul interior si #4035 pe inelul exterior.
Multumesc, Gabi! Oricum, astazi am fost "pe teren" si am vazut aceasta modificare.
#4032 pe inelul interior si #4035 pe inelul exterior.
DSCN0833.JPG (233.33 KB; downloaded 3256 times)
DSCN0845.JPG (229.24 KB; downloaded 3258 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
CH PPCurile pot circula de vreo doua zile pe orice sens al liniei 1 dupa rezolvarea problemelor de la Eroii Revolutiei si Constantin Istrati.
CH PPCurile pot circula de vreo doua zile pe orice sens al liniei 1 dupa rezolvarea problemelor de la Eroii Revolutiei si Constantin Istrati.
DSC06201.JPG (393.78 KB; downloaded 3232 times)
DSC06202.JPG (408.62 KB; downloaded 3237 times)
DSC06204.JPG (229.47 KB; downloaded 3232 times)
DSC06205.JPG (390.12 KB; downloaded 3230 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
4015, 4012, 4049, 4019, 4035 pe linia 1
4015, 4012, 4049, 4019, 4035 pe linia 1
IMG_4569.JPG (376.61 KB; downloaded 3200 times)
IMG_4574.JPG (374.46 KB; downloaded 3198 times)
IMG_4580.JPG (365.24 KB; downloaded 3197 times)
IMG_4587.JPG (366.2 KB; downloaded 3196 times)
IMG_4589.JPG (371.2 KB; downloaded 3201 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
4022, 4047, 4024, 4005, 4017 pe linia 1
4022, 4047, 4024, 4005, 4017 pe linia 1
IMG_4592.JPG (372.17 KB; downloaded 3176 times)
IMG_4597.JPG (361.06 KB; downloaded 3175 times)
IMG_4610.JPG (411.71 KB; downloaded 3172 times)
IMG_4624.JPG (438.28 KB; downloaded 3174 times)
IMG_4640.JPG (402.53 KB; downloaded 3175 times)
- Dr2005
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dr2005
Se observă şi gradul de încărcare, extrem de redus. De fapt, pe tot tronsonul Eroii Revoluţiei - Banu Manta se cară aer, dar RATB NU vede.
Se observă şi gradul de încărcare, extrem de redus. De fapt, pe tot tronsonul Eroii Revoluţiei - Banu Manta se cară aer, dar RATB NU vede.
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
In depoul Dudesti stau cu diverse probleme si tamponari cel putin vagoanele - 4016, 4034, 4027, 4018 si mai nou tamponat azi 4012.
In depoul Dudesti stau cu diverse probleme si tamponari cel putin vagoanele - 4016, 4034, 4027, 4018 si mai nou tamponat azi 4012.
-
- Dominatrix
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dominatrix
Un fost sef de depou spunea ca nu e zi in care sa nu aiba cel putin un vagon tamponat.
Un fost sef de depou spunea ca nu e zi in care sa nu aiba cel putin un vagon tamponat.
- Dr2005
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dr2005
V3A-93-CH-PPC-uri cu steguleţe:
#172, #264, #306, #4002, #4003, #4014, #4021, #4023, #4033, #4045
Pe lângă astea, mai erau încă 3... cam puţine, o fi de la căldură? Oricum, pe partea cealaltă toate aveau trapele de la boghiuri întredeschise cu sticle de plastic.
V3A-93-CH-PPC-uri cu steguleţe:
#172, #264, #306, #4002, #4003, #4014, #4021, #4023, #4033, #4045
Pe lângă astea, mai erau încă 3... cam puţine, o fi de la căldură? Oricum, pe partea cealaltă toate aveau trapele de la boghiuri întredeschise cu sticle de plastic.
172.jpg (710.13 KB; downloaded 3344 times)
264.jpg (703.8 KB; downloaded 3345 times)
306.jpg (695.24 KB; downloaded 3345 times)
4002.jpg (680.96 KB; downloaded 3341 times)
4003.jpg (713.01 KB; downloaded 3345 times)
4014.jpg (679.6 KB; downloaded 3343 times)
4021.jpg (717.64 KB; downloaded 3348 times)
4023.jpg (657.21 KB; downloaded 3350 times)
4033.jpg (707 KB; downloaded 3343 times)
4045.jpg (689.52 KB; downloaded 3344 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
Le remarcam in poze pe 4003 si 4045 care au stat ceva timp in asteptarea de reductoare. Sunt putine ca sunt cazute cu reductoare, ca tot ziceai tu ca la Alexandria se repara mai repede ca la B Noi, situatia e aceeasi, 205 are regim special de s-a reparat asa repede.
Le remarcam in poze pe 4003 si 4045 care au stat ceva timp in asteptarea de reductoare. Sunt putine ca sunt cazute cu reductoare, ca tot ziceai tu ca la Alexandria se repara mai repede ca la B Noi, situatia e aceeasi, 205 are regim special de s-a reparat asa repede.
📖 Pagination options