Topic: V3A-93-CH-PPC
2729 posts, 1011737 views
📖 Pagination options
-
- sloppy
-
Posted:
-
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
Teoretic nu, dar e posibil sa mai apara extrem de rar in weekend, cu titularii vagonului. In 32 in general sambata si duminica apar mai mult de 1 vagon.
sloppy wrote:
Pe 11 mai baga CH-PPC?
Teoretic nu, dar e posibil sa mai apara extrem de rar in weekend, cu titularii vagonului. In 32 in general sambata si duminica apar mai mult de 1 vagon.
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
172, 224, 4023 dupa greva spontana, pe linia 41
172, 224, 4023 dupa greva spontana, pe linia 41
172 - 41 - 15.07.2011.JPG (727.82 KB; downloaded 2940 times)
224 - 41 - 15.07.2011.JPG (554.05 KB; downloaded 2940 times)
4023 - 41 - 15.07.2011.JPG (638.23 KB; downloaded 2944 times)
- adrian buda
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
adrian buda
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Gabi23
@maria23: Daca nu stii, nu mai scrie de dragul de a scrie mesaje eronate!!!De la infintarea liniei 1 vagoanele CH-PPC de la Dudesti circulau doar pe inelul exterior, existand o problema la Eroii Revolutiei.
@adrian buda: Inceapand de saptamana acesta, da, au inceput sa circule vagoane si pe inelul interior Vitan>>> Pasaj Basarab >>> Banu Manta >> Bucur Obor.
maria23 wrote:adrian buda wrote:
Deci au inceput sa circule CH-PPC-uri si pe inelul interior?
Ele au circulat de cand s-a infintant linia 1 si sunt ale Depoului Dudesti
@maria23: Daca nu stii, nu mai scrie de dragul de a scrie mesaje eronate!!!De la infintarea liniei 1 vagoanele CH-PPC de la Dudesti circulau doar pe inelul exterior, existand o problema la Eroii Revolutiei.
@adrian buda: Inceapand de saptamana acesta, da, au inceput sa circule vagoane si pe inelul interior Vitan>>> Pasaj Basarab >>> Banu Manta >> Bucur Obor.
- adrian buda
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
adrian buda
Multumesc, Gabi! Oricum, astazi am fost "pe teren" si am vazut aceasta modificare.
#4032 pe inelul interior si #4035 pe inelul exterior.
Multumesc, Gabi! Oricum, astazi am fost "pe teren" si am vazut aceasta modificare.
#4032 pe inelul interior si #4035 pe inelul exterior.
DSCN0833.JPG (233.33 KB; downloaded 3243 times)
DSCN0845.JPG (229.24 KB; downloaded 3245 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
CH PPCurile pot circula de vreo doua zile pe orice sens al liniei 1 dupa rezolvarea problemelor de la Eroii Revolutiei si Constantin Istrati.
CH PPCurile pot circula de vreo doua zile pe orice sens al liniei 1 dupa rezolvarea problemelor de la Eroii Revolutiei si Constantin Istrati.
DSC06201.JPG (393.78 KB; downloaded 3219 times)
DSC06202.JPG (408.62 KB; downloaded 3224 times)
DSC06204.JPG (229.47 KB; downloaded 3219 times)
DSC06205.JPG (390.12 KB; downloaded 3217 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
4015, 4012, 4049, 4019, 4035 pe linia 1
4015, 4012, 4049, 4019, 4035 pe linia 1
IMG_4569.JPG (376.61 KB; downloaded 3187 times)
IMG_4574.JPG (374.46 KB; downloaded 3185 times)
IMG_4580.JPG (365.24 KB; downloaded 3184 times)
IMG_4587.JPG (366.2 KB; downloaded 3183 times)
IMG_4589.JPG (371.2 KB; downloaded 3188 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
4022, 4047, 4024, 4005, 4017 pe linia 1
4022, 4047, 4024, 4005, 4017 pe linia 1
IMG_4592.JPG (372.17 KB; downloaded 3163 times)
IMG_4597.JPG (361.06 KB; downloaded 3162 times)
IMG_4610.JPG (411.71 KB; downloaded 3159 times)
IMG_4624.JPG (438.28 KB; downloaded 3161 times)
IMG_4640.JPG (402.53 KB; downloaded 3162 times)
- Dr2005
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dr2005
Se observă şi gradul de încărcare, extrem de redus. De fapt, pe tot tronsonul Eroii Revoluţiei - Banu Manta se cară aer, dar RATB NU vede.
Se observă şi gradul de încărcare, extrem de redus. De fapt, pe tot tronsonul Eroii Revoluţiei - Banu Manta se cară aer, dar RATB NU vede.
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
In depoul Dudesti stau cu diverse probleme si tamponari cel putin vagoanele - 4016, 4034, 4027, 4018 si mai nou tamponat azi 4012.
In depoul Dudesti stau cu diverse probleme si tamponari cel putin vagoanele - 4016, 4034, 4027, 4018 si mai nou tamponat azi 4012.
-
- Dominatrix
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dominatrix
Un fost sef de depou spunea ca nu e zi in care sa nu aiba cel putin un vagon tamponat.
Un fost sef de depou spunea ca nu e zi in care sa nu aiba cel putin un vagon tamponat.
- Dr2005
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Dr2005
V3A-93-CH-PPC-uri cu steguleţe:
#172, #264, #306, #4002, #4003, #4014, #4021, #4023, #4033, #4045
Pe lângă astea, mai erau încă 3... cam puţine, o fi de la căldură? Oricum, pe partea cealaltă toate aveau trapele de la boghiuri întredeschise cu sticle de plastic.
V3A-93-CH-PPC-uri cu steguleţe:
#172, #264, #306, #4002, #4003, #4014, #4021, #4023, #4033, #4045
Pe lângă astea, mai erau încă 3... cam puţine, o fi de la căldură? Oricum, pe partea cealaltă toate aveau trapele de la boghiuri întredeschise cu sticle de plastic.
172.jpg (710.13 KB; downloaded 3331 times)
264.jpg (703.8 KB; downloaded 3332 times)
306.jpg (695.24 KB; downloaded 3332 times)
4002.jpg (680.96 KB; downloaded 3328 times)
4003.jpg (713.01 KB; downloaded 3332 times)
4014.jpg (679.6 KB; downloaded 3330 times)
4021.jpg (717.64 KB; downloaded 3335 times)
4023.jpg (657.21 KB; downloaded 3337 times)
4033.jpg (707 KB; downloaded 3330 times)
4045.jpg (689.52 KB; downloaded 3331 times)
- Utilizator anonim
-
Posted:
-
Re: V3A-93-CH-PPC - Evolutie, istorie, noutati
Utilizator anonim
Le remarcam in poze pe 4003 si 4045 care au stat ceva timp in asteptarea de reductoare. Sunt putine ca sunt cazute cu reductoare, ca tot ziceai tu ca la Alexandria se repara mai repede ca la B Noi, situatia e aceeasi, 205 are regim special de s-a reparat asa repede.
Le remarcam in poze pe 4003 si 4045 care au stat ceva timp in asteptarea de reductoare. Sunt putine ca sunt cazute cu reductoare, ca tot ziceai tu ca la Alexandria se repara mai repede ca la B Noi, situatia e aceeasi, 205 are regim special de s-a reparat asa repede.
📖 Pagination options