Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: V3A-93

2201 posts, 882825 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 152 153 154 155 156 157 158
 
 

📖 Pagination options
Re: V3A-93 bogdan71

#066 a avut niște probleme din cauza cărora a stat imobilizat în depoul Titan aproape 4 ani din primii 5, revenind pe la începutul lui 2011. Și #331 a lipsit mult, acesta din cauza ușilor, am înțeles. Mi-era ciudă la vremea respectivă că vagoane noi cum erau cele două stăteau, iar pe 27 circulau tot felul de hârburi.

 


Re: V3A-93 PaulIP

066 era deja la traseu în primăvara lui 2010, garantez personal. Ok, există o poză din 2007 pe net cu el descompletat parțial, dar de ce să stea pe bară 3 ani, fiind nou?

 


Re: V3A-93 Nenea_titi

Calitatea URAC. Majoritatea lucrărilor URAC sunt dubioase. Iar dacă 066 o fi fost vreun prototip (o fi el V3A dar dacă are diferențe față de restul?) de ce ne mai miră?

 


Go to page:  1  ... 152 153 154 155 156 157 158
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2708 forum members have written 464927 posts in 5803 topics and 542 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use