Topic: V3A-93
2201 posts, 882825 views
📖 Pagination options
- bogdan71
-
Posted:
-
Re: V3A-93
bogdan71
#066 a avut niște probleme din cauza cărora a stat imobilizat în depoul Titan aproape 4 ani din primii 5, revenind pe la începutul lui 2011. Și #331 a lipsit mult, acesta din cauza ușilor, am înțeles. Mi-era ciudă la vremea respectivă că vagoane noi cum erau cele două stăteau, iar pe 27 circulau tot felul de hârburi.
#066 a avut niște probleme din cauza cărora a stat imobilizat în depoul Titan aproape 4 ani din primii 5, revenind pe la începutul lui 2011. Și #331 a lipsit mult, acesta din cauza ușilor, am înțeles. Mi-era ciudă la vremea respectivă că vagoane noi cum erau cele două stăteau, iar pe 27 circulau tot felul de hârburi.
-
- PaulIP
-
Posted:
-
Re: V3A-93
PaulIP
066 era deja la traseu în primăvara lui 2010, garantez personal. Ok, există o poză din 2007 pe net cu el descompletat parțial, dar de ce să stea pe bară 3 ani, fiind nou?
066 era deja la traseu în primăvara lui 2010, garantez personal. Ok, există o poză din 2007 pe net cu el descompletat parțial, dar de ce să stea pe bară 3 ani, fiind nou?
-
- Nenea_titi
-
Posted:
-
Re: V3A-93
Nenea_titi
Calitatea URAC. Majoritatea lucrărilor URAC sunt dubioase. Iar dacă 066 o fi fost vreun prototip (o fi el V3A dar dacă are diferențe față de restul?) de ce ne mai miră?
Calitatea URAC. Majoritatea lucrărilor URAC sunt dubioase. Iar dacă 066 o fi fost vreun prototip (o fi el V3A dar dacă are diferențe față de restul?) de ce ne mai miră?
📖 Pagination options