Topic: Achiziții de troleibuze noi cu autonomie în perioada 2022-2026
241 posts, 66138 views
📖 Pagination options
-
- cris_m
-
Posted:
-
Re: Achiziții de troleibuze noi cu autonomie în perioada 2022-2026
cris_m
Sau cum le exploateaza Timisoara, trasee 100% sub retea si merg pe baterii cateva curse, apoi se conecteaza la retea pentru a se reincarca....
Sau cum le exploateaza Timisoara, trasee 100% sub retea si merg pe baterii cateva curse, apoi se conecteaza la retea pentru a se reincarca....
- Victor C
-
Posted:
-
Re: Achiziții de troleibuze noi cu autonomie în perioada 2022-2026
Victor C
Asta mi se pare cea mai mare aberație, mai bine cumpărau direct fără autonomie.
Asta mi se pare cea mai mare aberație, mai bine cumpărau direct fără autonomie.
-
- Mihai Neagu
-
Posted:
-
Re: Achiziții de troleibuze noi cu autonomie în perioada 2022-2026
Mihai Neagu
Rezolvarea la asa ceva nu era sa nu cumpere direct fara autonomie... ci sa sanctioneze respectivii angajati care nu respecta mersul in regim autonom.
Rezolvarea la asa ceva nu era sa nu cumpere direct fara autonomie... ci sa sanctioneze respectivii angajati care nu respecta mersul in regim autonom.
📖 Pagination options