Topic: Otokar Kent C - 12
1636 posts, 593565 views
📖 Pagination options
- Andrei Andraș
-
Posted:
-
Otokar Kent C - 12
Andrei Andraș
Pentru că asigurarea CASCO te obligă să furnizezi vehicule identice cu cele avariate.
Pentru că asigurarea CASCO te obligă să furnizezi vehicule identice cu cele avariate.
- soldy
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
soldy
Pai nu au venit pe Casco, ci prin garantia Otokar. Nu au Casco aceste autobuze
Pai nu au venit pe Casco, ci prin garantia Otokar. Nu au Casco aceste autobuze
-
- MIHAI_TB_10
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
MIHAI_TB_10
Cele noi sunt fabricate după cerințele cerute în 2019, ele sunt autobuze înlocuitoare pentru cele vechi, nu autobuze noi.
Cele noi sunt fabricate după cerințele cerute în 2019, ele sunt autobuze înlocuitoare pentru cele vechi, nu autobuze noi.
- Andrei Andraș
-
Posted:
-
- idk_vlad
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
idk_vlad
Și chiar și așa, ce rost ar avea să ai 2/398 de autobuze în altă culoare? După trebuie să ai pe stoc alte tipuri de piese (alte culori) în caz de accident, deci iar un parc pestriț.
Și chiar și așa, ce rost ar avea să ai 2/398 de autobuze în altă culoare? După trebuie să ai pe stoc alte tipuri de piese (alte culori) în caz de accident, deci iar un parc pestriț.
- alex 19
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
alex 19
Un cadru cu noul 6490. De obicei circula pe linia 137 fiind preluat de echipajul de pe 4379, autobuz care nu a mai circulat de cateva luni.
Un cadru cu noul 6490. De obicei circula pe linia 137 fiind preluat de echipajul de pe 4379, autobuz care nu a mai circulat de cateva luni.
IMG_3776.jpeg (689.25 KB; downloaded 1718 times)
-
- MIHAI_TB_10
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
MIHAI_TB_10
6661 a primit o reclamă la Activia, iar 6669 a primit o reclamă la Afi Cotroceni "Spring your way".
6661 a primit o reclamă la Activia, iar 6669 a primit o reclamă la Afi Cotroceni "Spring your way".
-
- Nenea_titi
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
Nenea_titi
Câți km au atins ? Au avut probleme sau sunt mai bine făcute ca primele ?
P.s. : doresc un răspuns pertinent, nu chat pe 10 pagini. Mulțumesc.
Câți km au atins ? Au avut probleme sau sunt mai bine făcute ca primele ?
P.s. : doresc un răspuns pertinent, nu chat pe 10 pagini. Mulțumesc.
-
- punmeister
-
Posted:
-
-
- Nenea_titi
-
Posted:
-
-
- Calaretul
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
Calaretul
Cele “noi” au primit la bord km autobuzelor pe care le-au inlocuit. Adica au cam 300.000 km la bord.
Iar cele “vechi” , au depasit borna de 500.000 km de ceva vreme , si aici ma refer la cele care au rulat mai mereu , nu au avut imobilizari de lunga durata.
Cele “noi” au primit la bord km autobuzelor pe care le-au inlocuit. Adica au cam 300.000 km la bord.
Iar cele “vechi” , au depasit borna de 500.000 km de ceva vreme , si aici ma refer la cele care au rulat mai mereu , nu au avut imobilizari de lunga durata.
-
- punmeister
-
Posted:
-
Re: Otokar Kent C - 12
punmeister
Deci in orice caz pa garantie, ca era pentru 8 ani SAU 480.000 km, care se indeplineste prima.
Deci in orice caz pa garantie, ca era pentru 8 ani SAU 480.000 km, care se indeplineste prima.
📖 Pagination options