MetrouReţeaua de metrou din Bucureşti

 

Topic: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2

156 posts, 73510 views
 
Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12
 
 

📖 Pagination options
Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 survola

Wow, asta da știre.
Să urmărim și la alte stații, poate scăpăm de abominațiile acelea de rame de panouri, goale de 10 ani.

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 ByOnu

Pentru continuarea discutiei generale despre publicitatea din statii ne putem muta aici: https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 Adrian Rosca

Frumos, elegant, zici ca asa a vrut arhitectul  :rofl:

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 shoppy

Arata chiar bine cu acele dreptunghiuri albastre, ar putea lasa asa :mrgreen: .

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 sab

La statia M1 se intampla același lucru ca la Gorjului.  Betonul se dezintegrează zonele cu infiltratii.
20250206_180615.jpg (1.76 MB; downloaded 2541 times)

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 Luca M.

Au fost reimprospatate scaunele de Iva din Piata Victoriei M1.
Untitled20_20250305140431.png (1.64 MB; downloaded 2073 times)

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 FabiM

Ce bine ca au lăsat însemnele de graffiti, ca în toate stațiile cu astfel de panouri. ;)

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 WT_fan06

Acele panouri ce scop au? Publicitate?

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 ByOnu

Publicitar. Dupa ce a picat contractul cu SPECTACULAR, Metrorex nu a putut sa utilizeze pentru publicitate spatiile consacrate (peretii, stalpii), asa ca au cautat si inventat noi spatii publicitare. Cel putin asta pare a fi explicatia rezonabila pentru mine.

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 ByOnu

Cadre filmate în stația Piața Victoriei M2 în anul 1995.



 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 ByOnu

Interventii calitative:

20260125_214121.jpg (1.53 MB; downloaded 722 times)

20260125_214127.jpg (1.67 MB; downloaded 722 times)



Zebrele trebuie igienizate, au 20 de ani de jeg pe ele:

20260125_214219.jpg (1.9 MB; downloaded 722 times)

20260125_214211.jpg (1.65 MB; downloaded 722 times)

20260125_214201.jpg (1.66 MB; downloaded 722 times)

20260125_214151.jpg (1.63 MB; downloaded 722 times)



Ecranele astea sunt abandonate de vreo 10 ani:

20260125_214444.jpg (1.65 MB; downloaded 722 times)



Foarte inteligenta inlocuirea travertinului cu zugraveala:

20260125_213843.jpg (1.86 MB; downloaded 722 times)

20260125_213837.jpg (1.7 MB; downloaded 722 times)

20260125_213833.jpg (1.66 MB; downloaded 722 times)

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 punmeister

Displayurile sunt ale Spectacular daca nu ma insel.

 


Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 FabiM

Și știu ca situația actuală îi obligă să le demonteze, dar nu o fac.
Metrorex oferise un răspuns în care explica faptul ca “vor face tot ce le stă în putință pentru ca aceștia să le demonteze”.

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Stațiile Piața Victoriei 1 și 2 sab

Prin unele stații încă mai sunt cutiile de la "răposatul" ziar gratuit Ring.. Nepăsarea este mare

 


Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Reţeaua de metrou din Bucureşti  • 
Choose destination

Since our 2708 forum members have written 465009 posts in 5810 topics and 544 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use