Topic: Astra Imperio Metropolitan
2885 posts, 1048491 views
📖 Pagination options
- nathalael
-
Posted:
-
-
- Just a User
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
Just a User
Este absolut ceva normal ca 3891, 3892 și 3893 să circule pe linia 10, probabil pentru a evita trimiterea de V2A-T în 10.
Este absolut ceva normal ca 3891, 3892 și 3893 să circule pe linia 10, probabil pentru a evita trimiterea de V2A-T în 10.
- idk_vlad
-
Posted:
-
- TudorSt
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
TudorSt
Dar totuși nu am înțeles de ce îl duc pe 3900 la Dudești și îl mută pe 3897 la Alexandria. De ce nu se păstrează continuitatea?
Dar totuși nu am înțeles de ce îl duc pe 3900 la Dudești și îl mută pe 3897 la Alexandria. De ce nu se păstrează continuitatea?
-
- 1689
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
1689
Poate ii explica cineva conceptul de “piata libera”…?
survola wrote here:
Pe 30 septembrie a plecat de la Arad spre București ultimul tramvai din seria actuală:
Poate ii explica cineva conceptul de “piata libera”…?
-
- macheta218
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
macheta218
100% Livrat pentru București.
100% Livrat pentru București.
Astra Imperio Metropolitan 3900 Depoul Militari 3 10 2024.jpeg (257.12 KB; downloaded 5056 times)
- Bogdan Ciorascu
-
Posted:
-
-
- punmeister
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
punmeister
Daca vor renunta la boghiul cu suspensie hourglass, lucru ce permite o aranjare de tip 2+2 a scaunelor, atunci da.
Daca vor renunta la boghiul cu suspensie hourglass, lucru ce permite o aranjare de tip 2+2 a scaunelor, atunci da.
- FabiM
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
FabiM
Și eventual să nu mai zdrăngăne din toate încheieturile la scurt timp după ieșirea în traseu … probabil singura lor problemă în materie tehnică. În rest, 250% !
Și eventual să nu mai zdrăngăne din toate încheieturile la scurt timp după ieșirea în traseu … probabil singura lor problemă în materie tehnică. În rest, 250% !
-
- Andrei98
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
Andrei98
Zdrangane alea care au fost abuzate, majoritatea de pe 41, 25 și 32 nu au nici o problemă.
Zdrangane alea care au fost abuzate, majoritatea de pe 41, 25 și 32 nu au nici o problemă.
- TudorSt
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
TudorSt
Ce boghiuri are tramvaiul nou de la Innotrans? Ca daca l-au updatat, ar merge.
punmeister wrote here:
Daca vor renunta la boghiul cu suspensie hourglass, lucru ce permite o aranjare de tip 2+2 a scaunelor, atunci da.
Ce boghiuri are tramvaiul nou de la Innotrans? Ca daca l-au updatat, ar merge.
-
- orex
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
orex
Da, da, da!
Andrei98 wrote here:
Zdrangane alea care au fost abuzate, majoritatea de pe 41, 25 și 32 nu au nici o problemă.
Da, da, da!
-
- Transport.Bucuresti
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
Transport.Bucuresti
#3900 astăzi
#3900 astăzi
DSC_0040.jpg (1.75 MB; downloaded 3907 times)
DSC_0041.jpg (1.75 MB; downloaded 3907 times)
- TudorSt
-
Posted:
-
Re: Astra Imperio Metropolitan
TudorSt
De apreciat ca i-au facut accesul pe Olteniței și nu pe Mărășești.
De apreciat ca i-au facut accesul pe Olteniței și nu pe Mărășești.
📖 Pagination options