Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: Astra Imperio Metropolitan

2885 posts, 1047785 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 147 148 149 150 151 152 153  ... 207
 
 

📖 Pagination options
Re: Astra Imperio Metropolitan nathalael

Dimineața #3893 era în 10

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Just a User

Este absolut ceva normal ca 3891, 3892 și 3893 să circule pe linia 10, probabil pentru a evita trimiterea de V2A-T în 10.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan idk_vlad

A fost și 3896 de la Dudești pe 10.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan TudorSt

Dar totuși nu am înțeles de ce îl duc pe 3900 la Dudești și îl mută pe 3897 la Alexandria. De ce nu se păstrează continuitatea?

 


Re: Astra Imperio Metropolitan 1689

survola wrote here:
Pe 30 septembrie a plecat de la Arad spre București ultimul tramvai din seria actuală:





Poate ii explica cineva conceptul de “piata libera”…?

 


Re: Astra Imperio Metropolitan macheta218

100% Livrat pentru București.
Astra Imperio Metropolitan 3900 Depoul Militari 3 10 2024.jpeg (257.12 KB; downloaded 5049 times)

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Bogdan Ciorascu

Ar mai merge o sutica! :mrgreen:  :bere:

 


Re: Astra Imperio Metropolitan punmeister

Daca vor renunta la boghiul cu suspensie hourglass, lucru ce permite o aranjare de tip 2+2 a scaunelor, atunci da.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan FabiM

Și eventual să nu mai zdrăngăne din toate încheieturile la scurt timp după ieșirea în traseu … probabil singura lor problemă în materie tehnică. În rest, 250% ! :)

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Andrei98

Zdrangane alea care au fost abuzate, majoritatea de pe 41, 25 și 32 nu au nici o problemă.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan TudorSt

punmeister wrote here:
Daca vor renunta la boghiul cu suspensie hourglass, lucru ce permite o aranjare de tip 2+2 a scaunelor, atunci da.

Ce boghiuri are tramvaiul nou de la Innotrans? Ca daca l-au updatat, ar merge.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan orex

Andrei98 wrote here:
Zdrangane alea care au fost abuzate, majoritatea de pe 41, 25 și 32 nu au nici o problemă.

Da, da, da! :applause:

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Transport.Bucuresti

#3900 astăzi
DSC_0040.jpg (1.75 MB; downloaded 3900 times)
DSC_0041.jpg (1.75 MB; downloaded 3900 times)

 


Re: Astra Imperio Metropolitan TudorSt

De apreciat ca i-au facut accesul pe Olteniței și nu pe Mărășești.

 


Go to page:  1  ... 147 148 149 150 151 152 153  ... 207
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2710 forum members have written 465037 posts in 5810 topics and 544 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use