Topic: V3A-2010-CA
1611 posts, 623209 views
📖 Pagination options
-
- joker
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
joker
Da,doar ca la CA urile se BN exista Bustec unde afiseaza doar linia si un singir capat(afisajul se schimba automat pe sensul celalt la statia de plecare)
Da,doar ca la CA urile se BN exista Bustec unde afiseaza doar linia si un singir capat(afisajul se schimba automat pe sensul celalt la statia de plecare)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
044 si 273
044 si 273
044.jpg (547.71 KB; downloaded 3713 times)
273 (1).jpg (433.2 KB; downloaded 3713 times)
273 (2).jpg (556.84 KB; downloaded 3714 times)
- SirVlady
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
SirVlady
044 și 273 pe Dinicu Golescu.
044 și 273 pe Dinicu Golescu.
V3A-2010-CA #044 (44) + V3A-2010-CA #273 (44) - Gara de Nord-Bd. Dinicu Golescu - 28.01.2023.jpg (510.53 KB; downloaded 4432 times)
-
- Cezar210
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Cezar210
V3A-2010-CA 076 în această seară, în stația Bd. Iuliu Maniu.
Aș avea o întrebare...de ce încă există unii vatmani care se cred atât de importanți și consideră că pasionații îi pozează pe ei? Spre exemplu, acest personaj a început să urle de pe geam, spunând că "știe el cine mă plătește să pozez"...Cumva vehiculele STB efectuează un serviciu secret despre care eu nu știu?
V3A-2010-CA 076 în această seară, în stația Bd. Iuliu Maniu.
Aș avea o întrebare...de ce încă există unii vatmani care se cred atât de importanți și consideră că pasionații îi pozează pe ei? Spre exemplu, acest personaj a început să urle de pe geam, spunând că "știe el cine mă plătește să pozez"...Cumva vehiculele STB efectuează un serviciu secret despre care eu nu știu?
076.jpg (1.77 MB; downloaded 3989 times)
- georgica2704
-
Posted:
-
-
- cris_m
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
cris_m
Discutiile despre comportamentul angajatilor STB au fost mutate in topicul de discutii generale despre transportul in comun.
Discutiile despre comportamentul angajatilor STB au fost mutate in topicul de discutii generale despre transportul in comun.
-
- Transport.Bucuresti
-
Posted:
-
-
- Mat_hias
-
Posted:
-
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Gabi23
Ce e mizeria asta? Ne iei la mișto?
@Mat_hias - avertisment pentru incalcarea regulamentului forumului, pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord la inregistrare.
Ce e mizeria asta? Ne iei la mișto?
@Mat_hias - avertisment pentru incalcarea regulamentului forumului, pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord la inregistrare.
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
#076 și #204 pe Linia 44, la Gara de Nord
#076 și #204 pe Linia 44, la Gara de Nord
076.jpg (546.53 KB; downloaded 5554 times)
204.jpg (417.24 KB; downloaded 5553 times)
-
- Cezar210
-
Posted:
-
-
- Cezar210
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Cezar210
044 pe linia 11 astăzi.
Afișajul era, în momentul pozei, setat spre capătul greșit (la fel și afișajul interior). Personal nu am văzut aceste vagoane cu afișajul setat bine pe 11.
044 - Calea Plevnei
044 pe linia 11 astăzi.
Afișajul era, în momentul pozei, setat spre capătul greșit (la fel și afișajul interior). Personal nu am văzut aceste vagoane cu afișajul setat bine pe 11.
044 - Calea Plevnei
044 - Calea Plevnei.jpg (529.95 KB; downloaded 5200 times)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
Indisponibile - #027, #045, #053 și #067
#016, #017, #030, #056, #063, #069, #149, #202, #210, #242.
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
Indisponibile - #027, #045, #053 și #067
#016, #017, #030, #056, #063, #069, #149, #202, #210, #242.
016.jpg (628.17 KB; downloaded 5175 times)
017.jpg (719.2 KB; downloaded 5171 times)
030.jpg (477.79 KB; downloaded 5173 times)
056.jpg (552.81 KB; downloaded 5174 times)
063.jpg (720.05 KB; downloaded 5173 times)
069.jpg (766.79 KB; downloaded 5174 times)
149.jpg (619.13 KB; downloaded 5177 times)
202.jpg (811.89 KB; downloaded 5175 times)
210.jpg (479 KB; downloaded 5173 times)
242.jpg (482.02 KB; downloaded 5176 times)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
#320 si #350.
Rathgeber2523 wrote here:
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
#320 si #350.
320.jpg (764.92 KB; downloaded 4933 times)
350.jpg (494.58 KB; downloaded 4933 times)
📖 Pagination options