Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovAutobuze STB

 

Topic: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor

5422 posts, 1780501 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 301 302 303 304 305 306 307  ... 388
 
 

📖 Pagination options
Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Axel

La Giurgiului a revenit recent E4-ul 4787 , un alt '' milionar '' in devenire daca nu cumva a depasit borna kilometrilor deja... astazi circula pe linia 420 deci inseamna ca a primit iar licenta pentru regio  :yes:

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Gabi23

4985 va lipsi o perioadă pentru înlocuirea lunetei sparte pe linia ”problemă” 420.  :headbash:

 



Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Axel

De astazi a revenit si E3-ul 4236 care nu a mai circulat din vara anului trecut avand mai multe probleme tehnice plus geamul de la afisaj spart....
4236-102,22.02.2023..jpg (294.71 KB; downloaded 2832 times)

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Gabi23

4770 va lipsi o perioadă fiind tamponat azi cu V3A 010...

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Gabi23

7063 va lipsi o perioadă fiind avariat în partea din spate ieri în urma unui accident.

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Axel

Au revenit E3-urile 4128 si 4465 !

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Cristi.

4332 s-a defectat pe linia 102, fiind tractat la Autobaza Titan de IVECO-ul B 98 MKO.
IMG20230226154336.jpg (1.7 MB; downloaded 4054 times)
IMG20230226154346.jpg (1.7 MB; downloaded 4050 times)

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Axel

A revenit E4-ul 4687 care a lipsit o luna de zile din cauza unei tamponari frontale !

 


  • V2A
  • Posted:
  •  

Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor V2A

A revenit în circulație 4635, pe linia 232. Era imobilizat din octombrie 2022.
De la Nordului au revenit, recent, 4159 și 4626.

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Gabi23

4173, (lunetă) 4815, 6449 (geamuri laterale) vor lipsi o perioadă.

 



Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor shoppy

Dar mai usor cu mesajele zilnice terminate in " ! ", STB are mii de vehicule, zilnic unele sunt retrase si altele revin, nu este nevoie de nici un " ! ".

 


Re: Defecte, imobilizări și reparații ale autobuzelor Gabi23

7026 revenit recent după o imobilizare de căteva săptămâni, va sta din nou pentru un geam de ușă spart la Piața Unirii pe N110.

 


Go to page:  1  ... 301 302 303 304 305 306 307  ... 388
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Autobuze STB  • 
Choose destination

Since our 2710 forum members have written 465036 posts in 5810 topics and 544 subforums.

 

© 2009 - 2026 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use