Topic: V3A-2010-CA
1611 posts, 623391 views
📖 Pagination options
-
- joker
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
joker
Da,doar ca la CA urile se BN exista Bustec unde afiseaza doar linia si un singir capat(afisajul se schimba automat pe sensul celalt la statia de plecare)
Da,doar ca la CA urile se BN exista Bustec unde afiseaza doar linia si un singir capat(afisajul se schimba automat pe sensul celalt la statia de plecare)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
044 si 273
044 si 273
044.jpg (547.71 KB; downloaded 3721 times)
273 (1).jpg (433.2 KB; downloaded 3721 times)
273 (2).jpg (556.84 KB; downloaded 3722 times)
- SirVlady
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
SirVlady
044 și 273 pe Dinicu Golescu.
044 și 273 pe Dinicu Golescu.
V3A-2010-CA #044 (44) + V3A-2010-CA #273 (44) - Gara de Nord-Bd. Dinicu Golescu - 28.01.2023.jpg (510.53 KB; downloaded 4440 times)
-
- Cezar210
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Cezar210
V3A-2010-CA 076 în această seară, în stația Bd. Iuliu Maniu.
Aș avea o întrebare...de ce încă există unii vatmani care se cred atât de importanți și consideră că pasionații îi pozează pe ei? Spre exemplu, acest personaj a început să urle de pe geam, spunând că "știe el cine mă plătește să pozez"...Cumva vehiculele STB efectuează un serviciu secret despre care eu nu știu?
V3A-2010-CA 076 în această seară, în stația Bd. Iuliu Maniu.
Aș avea o întrebare...de ce încă există unii vatmani care se cred atât de importanți și consideră că pasionații îi pozează pe ei? Spre exemplu, acest personaj a început să urle de pe geam, spunând că "știe el cine mă plătește să pozez"...Cumva vehiculele STB efectuează un serviciu secret despre care eu nu știu?
076.jpg (1.77 MB; downloaded 3997 times)
- georgica2704
-
Posted:
-
-
- cris_m
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
cris_m
Discutiile despre comportamentul angajatilor STB au fost mutate in topicul de discutii generale despre transportul in comun.
Discutiile despre comportamentul angajatilor STB au fost mutate in topicul de discutii generale despre transportul in comun.
-
- Transport.Bucuresti
-
Posted:
-
-
- Mat_hias
-
Posted:
-
-
- Gabi23
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Gabi23
Ce e mizeria asta? Ne iei la mișto?
@Mat_hias - avertisment pentru incalcarea regulamentului forumului, pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord la inregistrare.
Ce e mizeria asta? Ne iei la mișto?
@Mat_hias - avertisment pentru incalcarea regulamentului forumului, pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord la inregistrare.
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
#076 și #204 pe Linia 44, la Gara de Nord
#076 și #204 pe Linia 44, la Gara de Nord
076.jpg (546.53 KB; downloaded 5562 times)
204.jpg (417.24 KB; downloaded 5561 times)
-
- Cezar210
-
Posted:
-
-
- Cezar210
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Cezar210
044 pe linia 11 astăzi.
Afișajul era, în momentul pozei, setat spre capătul greșit (la fel și afișajul interior). Personal nu am văzut aceste vagoane cu afișajul setat bine pe 11.
044 - Calea Plevnei
044 pe linia 11 astăzi.
Afișajul era, în momentul pozei, setat spre capătul greșit (la fel și afișajul interior). Personal nu am văzut aceste vagoane cu afișajul setat bine pe 11.
044 - Calea Plevnei
044 - Calea Plevnei.jpg (529.95 KB; downloaded 5208 times)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
Indisponibile - #027, #045, #053 și #067
#016, #017, #030, #056, #063, #069, #149, #202, #210, #242.
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
Indisponibile - #027, #045, #053 și #067
#016, #017, #030, #056, #063, #069, #149, #202, #210, #242.
016.jpg (628.17 KB; downloaded 5183 times)
017.jpg (719.2 KB; downloaded 5179 times)
030.jpg (477.79 KB; downloaded 5181 times)
056.jpg (552.81 KB; downloaded 5182 times)
063.jpg (720.05 KB; downloaded 5181 times)
069.jpg (766.79 KB; downloaded 5182 times)
149.jpg (619.13 KB; downloaded 5185 times)
202.jpg (811.89 KB; downloaded 5183 times)
210.jpg (479 KB; downloaded 5181 times)
242.jpg (482.02 KB; downloaded 5184 times)
-
- Rathgeber2523
-
Posted:
-
Re: V3A-2010-CA
Rathgeber2523
#320 si #350.
Rathgeber2523 wrote here:
Seria de Tramvaie V3A-2010-CA ale Depoului Colentina, rulând pe Linia 14.
#320 si #350.
320.jpg (764.92 KB; downloaded 4941 times)
350.jpg (494.58 KB; downloaded 4941 times)
📖 Pagination options