Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovTramvaie STB

 

Topic: Astra Imperio Metropolitan

1994 posts, 570259 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 50 51 52 53 54 55 56  ... 143
 
 

📖 Pagination options
Re: Astra Imperio Metropolitan cosmindaniel

Și ce să vezi? Încă o "promisiune" la care mulți am pus botul. Nu e nici un Imperio azi pe traseu.

De abia aștept să văd ce o să zică cei de la Astra și cum se vor apăra cei care vor trebui să o facă

 


Re: Astra Imperio Metropolitan joker

Era de asteptat avand in vedere ca nici inmatriculate nu sunt. Dupa parerea mea, pana cand nu au toate actele in regula nu o sa circule cu calatori

 


Re: Astra Imperio Metropolitan br101

Si eu "am pus botul"... Se pare ca nu pot mai mult😕.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Andrei98

Nu a promis nimeni ca vor circula de azi. A fost doar un zvon lansat de "presa" in urma confirmarii omologarii de catre afer. Nu s-a gandit nimeni ca receptia nu este oficial semnata si nici inmatriculate nu sunt.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan shoppy

Astra vrea sa fie receptionate, nu neaparat sa circule.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan subway guru

Sa speram ca vor circula macar de Mos Craciun!

 



Re: Astra Imperio Metropolitan Puss in Boots

subway guru wrote here:
Sa speram ca vor circula macar de Mos Craciun!


Sau macar la anul si la multi ani!

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Costin

@cosmindaniel am eliminat fotografia ta deoarece incalca standardul de calitate pentru fotografii al forumului, mentionat in regulament, punctul II.3, regulament pe care l-ai citit si cu care ai confirmat ca esti de acord la inregistrare. Iar in acest moment nu mai poate fi vorba de noutati sau raritati pe aceasta tema astfel incat sa putem face derogari de la regulament. Multumim.

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Stefan28

Astra Imperio Metropolitan #3810 în probe, astăzi, pe linia 41, la capătul de la Ghencea.


 


Re: Astra Imperio Metropolitan Victor92

Ca o mica completare a celor spuse de catre @Stefan28 mai sus, 3801 si 3810 au iesit astazi, in probe, in 41, pana la pranz.

Ulterior, cele doua tramvaie s-au retras, iar dupa orele 13, a mai iesit 3812 din Depoul Alexandria, tot in acelasi desfasurator: Depoul Alexandria - Ghencea - Linia 41 - Piata Presei si inapoi.



 


Re: Astra Imperio Metropolitan Cezar210

Tramvaiele ies in probe în fiecare zi? Daca da, cam in ce interval?

 


Re: Astra Imperio Metropolitan SirVlady

Doar în zile lucrătoare, în afara orelor de vârf (9-15:30).

 


Re: Astra Imperio Metropolitan Victor92

3811 este acum in probe in 41.

3815 a plecat/ pleaca azi din Arad spre Bucuresti - sursa informatie - clip incarcat pe un grup de facebok - TramClub.

 


Go to page:  1  ... 50 51 52 53 54 55 56  ... 143
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Tramvaie STB  • 
Choose destination

Since our 2334 forum members have written 425740 posts in 5294 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use